YouTube CEO’su Neal Mohan’dan İçerik Üretici Ozan Sihay İçin Övgü Dolu Sözler

YouTube CEO'su Neal Mohan, yerli içerik üreticisi Ozan Sihay için övgü dolu sözler paylaştı. İşte ayrıntılar...

Yapay zeka teknolojileri yaygınlaşmaya ve kullanım alanını artırmaya devam ediyor. Bu nedenle günümüzde neredeyse her iş için bir AI var. Logo tasarlamak, ses değiştirmek, çeviri yapmak ve çok daha fazla bu teknoloji sayesinde artık çok daha kolay. Her ne kadar yanlış kullanım, kopya ve kalitesiz içeriklere neden olsa da doğru kullanım üretkenliği ve performansı ciddi şekilde artırıyor. Son olarak YouTube CEO’su Neal Mohan, bunu doğru kullanan YouTuber Ozan Sihay’a övgüler yağdırdı.

YouTube CEO’su Neal Mohan, Youtube İçerik Üreticisi Ozan Sihay İçin Paylaşım Yaptı

Yapay zeka ortaya çıktığı andan itibaren pek çok insanda “işimizi elimizden alacak” korkusuna neden oldu. Ancak doğru kullanan insanlar, bu teknoloji ile sadece işlerini büyüttü. Ozan Sihay da bu insanlardan biri. Başarılı içerik üreticiyi eminim bugüne kadar pek çoğunuzun Reels ya da Shorts kaydırırken görmüşsünüzdür. Sihay, son zamanlarda özellikle de ürettiği “hayatınızı kolaylaştıracak yapay zeka modelleri” konseptindeki videolar ile dikkat çekiyor.

YouTube CEO’su Neal Mohan ise Ozan ve onun gibi YouTube’ları tebrik ettiği bir paylaşım yayınladı. YouTube’un resmi bloğuna yönlendirme olan yazıda içerik üreticiler için “yapay zeka nasıl kullanılır?” temalı bir yazı ve bunun iyi örnekleri vardı. Mohan paylaşımında ismi geçen içerik üreticilerden övgüyle bahsetti.

YouTube, dünyanın en çok ziyaret edilen ikinci sitesi. Böyle bir platformun CEO’su tarafından övülmek ise büyük bir başarı. Elbette ki her “milli” olayda olduğu gibi bunda da “as bayrakları” etkisi devreye girdi. Onlarca kişi, Neal Mohan’ın paylaşımında Ozan Sihay için tebrik mesajları yayınladı. İşte o paylaşımlardan bazıları:

https://twitter.com/SeherCabbar/status/1722702486287327243?s=20

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu