Akıllı TelefonAndroidGenelSamsung

Yenilenmiş Galaxy Note 7 Nasıl Anlaşılır?

Mobil pazarda bomba etkisi yaratan Note 7‘lerin geri toplatılma kararı sanırız Samsung’un bugüne kadar verdiği en zor kararlardan biriydi. Zordu diyoruz zira ondan sonraki süreç dünyanın en büyük üreticisini bir hayli yıprattı. Aynı telefonda devam edilmesi doğru muydu yoksa bizim her zaman savunduğumuz 6 GB RAM gücüne sahip yenilenmiş bir Galaxy Note 7 Plus mı yapılmalıydı bunun takdirini size bırakıyoruz ama gelen bilgiler eski Galaxy Note 7 sahiplerinin %80’i değişim yerine telefonlarının iadelerini istediği ortaya çıktı.

note-7

Bu araştırmanın Singapur menşeili olduğunu hatırlatalım. Ülkemizde bu durum nedir diye sorsak da cevap alamayacağımıza inandığımız için bu oranı ülkemiz kullanıcıları içinde rahatlıkla söyleyebiliriz diye düşünüyoruz. Yeni bir telefon olsaydı ve değişim cihazı olarak verilecek telefon Galaxy J7 yerine Galaxy Note 5 olsaydı Samsung çok fazla şey kazanabilirdi. Değiştirilen Galaxy Note 7′lerin ise arayüzlerinde bazı değişiklikler olduğunu görüyoruz.

yenilenmis-galaxy-note-7-teknoburada-net

Pil şeklinin artık yeşil ve beyaz renkten oluştuğunu görüyoruz. Kapatma ekranında da batarya ile ilgili bir ibare beyaz ve yeşil olarak kullanıcılara sunuluyor. Böylece yenilenmiş Galaxy Note 7‘leri artık arayüzden de ayırabileceğiz. Hemen hatırlatalım yeni telefonların kutularında da küçük bir “S” harfi bulunacak. Kutuya ilk baktığınızda yan tarafta bulunan IMEI etiketinin yanında bu ibareyi görebilirsiniz. Telefonunuzu alırken buna dikkat edin…

samsung-s

İlginizi Çekebilir: Şimdi de Samsung Galaxy S7 Edge Patladı!
galaxy-s7-edge-patladi-teknoburada-net
Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu