GenelKonsol OyunlarıOyun HaberleriPC Oyunları

Yeni Assassin’s Creed Oyunu Farklı Bir Oynanış Sunacak

Yeni Assassin's Creed oyunu farklı bir oynanış sunacak. Oyun, hayranlar arasında büyük bir heyecan yarattı.

Yeni Assassin’s Creed oyunu farklı bir oynanış sunacak. Oyun, hayranlar arasında büyük bir heyecan yarattı.

Ubisoft, feodal Japonya’da geçen Red kod adlı yeni bir Assassin’s Creed oyunu geliştiriyor. Oyun, hayranlar arasında büyük bir heyecan yarattı ve Insider-Gaming’den Tom Henderson şimdi oyunla ilgili bazı yeni ayrıntıları paylaştı. Bunlar, gizli ve yok edilebilir ortamlara odaklanmayı içeriyor.

Henderson, AC Red’in Splinter Cell’den ilham alacağını, oyuncuların gölgelerde saklanıp çevrelerini kendi avantajlarına kullanabileceklerini söylüyor. Oyun aynı zamanda oyuncuların düşmanlara gizlice yaklaşmak için belirli nesneleri kesmesine veya kırmasına olanak tanıyan yıkılabilir ortamlara da sahip olacak. Ancak Henderson, bu yıkımın Battlefield ile aynı ölçekte olmayacağı konusunda uyarıyor, bu nedenle sağlam duvarları yıkmayı beklemeyin.

Hikaye açısından AC Red’in iki oynanabilir karaktere sahip olacağı bildiriliyor: Bir erkek samuray ve bir kadın şinobi/ninja. Erkek karakterin Afrika’dan gelen bir mülteci olduğu söyleniyor ve Henderson, onun, belgelenen en eski Siyah samuraylardan biri olan gerçek hayattaki figür Yasuke’ye dayanabileceğini düşünüyor. Kadın karakterin erkek karaktere göre daha çevik olduğu ve muhtemelen gizlilik konusunda uzmanlaşacağı söyleniyor.

AC Red’in 2024 yılı tatilinde çıkacağı söyleniyor. Ancak bunun şimdilik sadece bir söylenti olduğunu ve Ubisoft’un henüz oyunu resmi olarak duyurmadığını belirtmekte fayda var. Bu yeni detayların nasıl ortaya çıkacağını ve AC Red’in bu heyecanı karşılayıp karşılayamayacağını görmek ilginç olacak.

Assassin’s Creed Red’in bu yeni detayları hakkında ne düşünüyorsunuz? Oyunun gizli ve yok edilebilir ortamlara odaklanması ilginizi çekiyor mu?

 

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Başa dön tuşu