Akıllı TelefonAndroid GüncellemeGenelGüncel Teknoloji HaberleriSonyTeknoloji

Xperia Z5 serisi için Android 7.0 güncellemesi başladı

Sony tepe modelleri için Android 7.0 Nougat güncellemesini yayınlamayı sürdürüyor. Şirket bu defa Xperia Z5 serisi modelleri en güncel Android sürümüyle buluşturdu. 32.3.A.0.372 yapı numarasına sahip güncelleme 1.3 GB büyüklüğünde. OTA üzerinden Wi-Fi aracılığıyla ya da bilgisayarınızdaki Xperia Companion uygulamasını kullanarak güncellemeyi indirebilirsiniz. Güncelleme ülkemiz Xperia Z5, Z5 Compact ve Z5 Premium kullanıcıları için de yayınlanmış durumda.

Xperia Z5 serisi

32.3.A.0.372 yapı numarasına sahip olacak güncelleme beraberinde önemli yenilik ve gelişmeler getiriyor. Daha gelişmiş bir Stamina Modu, kamera tarafında (elle ayarlar) gelişmeler, çoklu pencere (ekranda aynı anda iki uygulama çalıştırma), özelleştirilebilir hızlı ayarlar, gelişmiş bildirim özelliği, Google Asistan entegrasyonuna sahip Xperia Home başlatıcısı, selfie çekimlerde zamanlayıcı ayarlanması, en son güvenlik iyileştirmeleri ve performans artışı güncelleme kapsamında yer alan gelişmeler.

>> İlginizi çekebilir; 2016’nın en güçlü telefonları açıklandı!

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu