DonanımGüncel Teknoloji HaberleriTeknolojiXiaomi

Xiaomi Yi Camera bir ilki gerçekleştirecek!

Xiaomi son gelen haberlere bakıldığında bu yıl CES 2017 etkinliğinde dikkat çeken üreticilerden biri olacak. Geçen yıl ilk kez CES etkinliklerine katılmaya başlayan Çinli teknoloji devi bu yıl farklı kategoride birçok ürünü etkinlik kapsamında kullanıcıların beğenisine sunacak. Kısa süre önce Erida Drone isimli bir trikopter araç duyuran Xiaomi etkinlikte üçüncü nesil Yi aksiyon kamerayı da duyurmanın planlarını yapıyor. YI 4K+ olarak isimlendirilen yeni Yi Camera bulunduğu kategoride bir ilki gerçekleştirmenin gururunu yaşayacak.

Yi Camera

YI Erida isimli drone tarafından da kontrol edilebilecek aksiyon kamerası 4K 60fps’de video kaydı gerçekleştirebilecek. YI 4K+ bunu dünyada başaran ilk aksiyon kamerası olacak. Kamera hakkında ilk bilgiler şu an için bunlarla sınırlı. 5-8 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek CES 2017 etkinliğinde kamera hakkında tüm detayları öğrenmiş olacağız.

 

>> İlginizi çekebilir; LG V20 artık %50 daha ucuz!

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu