Akıllı TelefonAndroidCep TelefonuGüncel Teknoloji HaberleriKatlanabilir TelefonlarXiaomi

Xiaomi Mix Flip Sonunda Kendini Gösterdi

Xiaomi Mix Flip modeli için çıkış çok yakında. Çıkış öncesi dikey katlanabilir telefonun gerçek tasarımını da görmüş olduk.

Samsung, yeni bir dikey katlanabilir telefon çıkarmaya hazırlanan tek marka değil. Xiaomi yakında Mix Flip modelini tanıtacak. Ancak piyasaya sürülmesiyle ilgili resmi bir açıklama olmasa da, yeni bir sertifika incelemesi tasarım öğelerini ve daha fazlasını doğruladı.

Çinli teknoloji devinin yaklaşmakta olan Mix Flip katlanabilir telefonu, NCC sertifikasında (MySmartPrice aracılığıyla) görüldü. Sadece dokümantasyon değil, cihazın canlı görüntüleri de paylaşıldı. Yaklaşan dikey katlanabilir telefon 2405CPX3DG model numarasını taşıyor. Resim, Xiaomi Mix Flip’in kapak ekranında çift kamera kurulumuna sahip olduğunu doğrularken, ön tarafta selfie çekenler için bir ortaya konumlandırılmış kamera bulunuyor.

Kamera modülleri dışında dikkat çeken başka bir nokta yoktu. NCC’de yeni kapaklı telefonun şarj adaptörü de ortaya çıktı. 67W kablolu hızlı şarj desteğini onaylayan MDY1-EV adaptörünü taşıyor. Cihaz, 1145mAh + 3595mAh batarya ile kaputun altında çift hücre barındırıyor.

Xiaomi’nin Mix Flip’i amiral gemisi sınıfı bir işlemci olan Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 ile donatması bekleniyor. Cihaz, mayıs ayında Çin’deki 3C sertifikasında 2405CPX3DC model numarasıyla tespit edilmişti. Cihazın 16 GB’a kadar RAM ve 512 GB dahili depolama ile geleceği söyleniyor. Optik açısından Mix Flip, 2x optik yakınlaştırma sunan 60 megapiksel OmniVision OV60A telefoto lensle eşleştirilmiş 50 megapiksel birincil kameraya sahip olabilir. Diğer dikkate değer tasarım öğeleri arasında 4 inçlik bir kapak paneli ve yana monte edilmiş bir parmak izi tarayıcı yer alıyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
4
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu