Akıllı TelefonAndroid GüncellemeGüncel Teknoloji HaberleriGüncellemeTeknolojiXiaomi

Xiaomi İçin Android 15 Beta Programı Başlıyor, Hangi Modellerin Erişimine Açıldı?

Resmi duyuruya göre Xiaomi için Android 15 Beta programı başladı. İlk etapta 3 amiral gemisi için dağıtılacak güncelleme zamanla yayılacak.

Android merakla beklenen bir sonraki sürümü olan Android 15, Xiaomi tarafından Beta olarak başlatıldı. Resmi olarak gelen duyuruya göre ilk etapta geliştirici ön izleme programı olarak çalışan güncelleme 3 amiral gemisine verildi. Honor’da kısa süre önce Magic 6 Pro ve Magic V2 modelleri için Android 15 beta programını başlatmıştı.

Android 15 Beta Programı 3 Tane Xiaomi Amiral Gemisi Modele Verildi

Mi.com resmi sitesinde destek kısmında yayınlanan makaleye göre Xiaomi 13T Pro ve Xiaomi Pad 6S Pro 12.4 modelleri için yeni güncelleme geliştirici önizleme programı olarak başlatıldı. Xiaomi tarafından güncellemeye başlamadan önce yapılması gereken ilk adım önyükleyici kilidi yani Bootloader kilidinin açılması. Bu kilidin açılması ile ilgili Xiaomi şunları belirtiyor:

Xiaomi HyperOS önyükleyicinin kilidinin açılması çeşitli güvenlik riskleri oluşturur ve cihaz üzerinde öngörülemeyen etkilere neden olabilir. Kilit açma başvurusunda bulunmak, kilit açma ve flaşlamayla ilgili potansiyel riskleri tam olarak anladığınız ve bu riskleri üstlenmeye istekli olduğunuz anlamına gelir.

Siz de Xiaomi 13T Pro, 14 ve Pad 6S Pro modellerinden birini kullanıyorsanız güncellemeyi yapabilirisiniz. Daha fazla bilgi için Xiaomi global sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu