Güncel Teknoloji HaberleriRedmiXiaomi

Xiaomi CEO’su Redmi Yöneticisine SU7 Hediye Edecek, Ama..

Xiaomi CEO'su, bugün yaptığı bir duyuruda Redmi yöneticisi Wang Teng'e SU7 modelini hediye edeceğini açıkladı, ama bir şartla.

Xiaomi Auto, Pekin Yizhuang’daki Xiaomi Otomobil Fabrikasında ilk Xiaomi SU7 partisinin teslimat törenine başladı. Xiaomi’nin kurucusu ve CEO’su Lei Jun, her SU7’nin kapısını açtı ve arabaları ilk sahiplerine tek başına teslim etti. Bugün Lei Jun, Redmi genel müdürü Wang Teng Thomas’a bir SU7 hediye edeceğini duyurdu.

Xiaomi SU7 Hediyesi için Bir Şart Var

Bu, Redmi’nin yeni telefonu Redmi Turbo 3‘ün 10 Nisan lansman tarihini resmi olarak açıklamasından hemen sonra geldi. Lei Jun, Redmi Turbo 3’ün ilk satış hedefine ulaşılırsa Wang Teng’in Xiaomi SU7 ile ödüllendirileceğini söyledi. Sosyal medyada Redmi’nin genel müdürüne verilecek ödül konusunda bazı kafa karışıklıkları yaşandı. Redmi’nin genel müdürü Wang Teng burada satış hedefinin önemine açıklık getirdi.

Wang Teng ayrıca Redmi ekibinin Turbo 3 ile harika bir iş çıkardığını ve herkesin desteğiyle telefonun satışlarda iyi bir performans sergileyeceğinden emin olduğunu kaydetti. Ayrıca Redmi ekibinin Redmi Turbo 3 ile hedefine ulaşması durumunda tüketicilere bazı avantajlar sunacağını da kaydetti.

Yeni telefon demişken, amiral gemisi katili olarak konumlanıyor ve Redmi’nin yeni turbo serisinin ilk ürünü. Bu telefon, amiral gemisi Snapdragon 8 Gen 3’ün pratik olarak kırpılmış bir versiyonu olan ve performans odaklı orta sınıf cihazlara güç sağlamak üzere tasarlanan yeni piyasaya sürülen Snapdragon 8s Gen 3 işlemcisiyle gelecek. Şirketin resmi Weibo hesabı tarafından paylaşılan görseller, Redmi Turbo 3’ün hafif konturlu kenarlara sahip düz kenarlar ve muhtemelen düz bir ekran sunacağını ortaya koyuyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu