Akıllı TelefonAndroidGüncel Teknoloji HaberleriXiaomi

Xiaomi 15 Serisi Resmi Olarak Göründü

Tanıtımlarına daha aylar olmasına rağmen Xiaomi 15 serisi IMEI veritabanında ortaya çıktı. Telefonlar ekim ayında çıkış yapacak.

Xiaomi 15 serisi ile ilgili gelişmeler heyecan yaratmaya devam ediyor. Son dönemde hem Xiaomi 15 hem de Xiaomi 15 Pro birçok sızıntıya konu olmakta. Telefonlara dair son gelişmeler bu sefer resmi bir kaynak gibi görünen IMEI veritabanından geliyor. Tam bir açıklama olmasa da, burada ortaya çıkan bilgiler bize Xiaomi’nin yaklaşmakta olan amiral gemileri hakkında dikkat çeken bilgiler veriyor. 

Xiaomi 15 Serisi IMEI Veritabanında Ortaya Çıktı

Android Headlines sitesi, IMEI veritabanında Xiaomi 15 modellerini keşfetti. Standart Xiaomi 15, üç model numarasıyla karşımıza çıkıyor: 24129PN74G, 24129PN74I ve 24129PN74C. Xiaomi 15 Pro ise 24101PNB7C model numarasını taşıyor. Özellikle bu model sayıların ilk dört hanesi muhtemel bir tanıtım tarihi hakkında da ipucu veriyor. 

Ancak burada kafa karıştıran bir durum söz konusu. Xiaomi 15’in model numarası telefonun aralık ayında piyasaya sürüleceğini gösteriyor. Xiaomi 15 Pro ise ekim ayında çıkış yapacak.

Xiaomi çoğunlukla Pro ve standart amiral gemilerini aynı anda piyasaya sürüyor ancak bu sefer işler değişebilir. Raporda ayrıca Xiaomi 15 Pro’nun tıpkı Xiaomi 14 Pro gibi Çin pazarına özel olabileceği öne sürülüyor. Xiaomi 15 ise daha önce olduğu gibi Çin dışında birçok pazarda boy gösterecek.

IMEI veritabanı ayrıca başka bir ilginç bilgi daha ortaya koyuyor: 2410DPN6CC model numarasına sahip bir “Xiaomi 15 Pro Ti Satellite”. Bu, titanyum çerçeveli ve uydu bağlantısına sahip bir Pro versiyonu akıllara getiriyor. Bu telefonun da model numarası yine Çin’e özel olacağını gösteriyor. Hatırlayalım Xiaomi 14 Pro’nun da titanyum versiyonu tanıtıldı ve sadece Çin içerisinde satışa sunuldu.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu