Akıllı TelefonAndroidGüncel Teknoloji HaberleriXiaomi

Xiaomi 14 Ultra Resmi Görüntüsü Sızdırıldı

Sabırsızlıkla beklediğiğimiz Xiaomi 14 Ultra modelinin resmi görüntüsü internete sızdırıldı. Telefon, Xiaomi 13 Ultra'dan farksız olacak.

11 Şubat 2024 10:52

Önümüzdeki günlerde duyurulacak olan amiral gemisi akıllı telefon Xiaomi 14 Ultra resmi görüntüsü ile karşımıza çıktı. Görüntüde akıllı telefonun yalnızca beyaz arka paneli gösterilmekte. Geçen yılın amiral gemisi gibi, cihaz da eko-deriden yapılmış bir arka panele sahip olacak ve dörtlü kamera yuvarlak bir modül üzerinde bulunuyor. Kasanın diğer unsurlarının konumu da neredeyse hiç değişmedi, ancak tasarımdaki bazı farklılıklar gözle görülür olacak.

İşte Xiaomi 14 Ultra Modelinin Görüntüsü

İlk olarak marka, Xiaomi 13 Ultra gövdesinin alt ve üst kısımlarını ayıran basamağı ortadan kaldırıyor. Arka kısım, kamera modülü dışında aynı yükseklikte. Xiaomi 14 Ultra ayrıca öncülüne göre bir akıllı telefonun ergonomisini önemli ölçüde iyileştirebilecek daha yuvarlatılmış köşelere sahip.

Xiaomi 14 ve Xiaomi 14 Ultra, 26 Şubat tarihinde başlayacak olan Mobil Dünya Kongresinde tanıtılacak.

Xiaomi 14 Ultra Tüm Özellikleri İle Sızdırıldı

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu