Xiaomi 13T İçin HyperOS Müjdesi Verildi

HyperOS güncellemesinin Çin macerası başladı. Gözler küresel piyasalarda. Xiaomi 13T serisi HyperOS alacak ilk modeller arasında görünüyor.

Xiaomi’nin kısa süre önce küresel piyasalarda çıkış yapan yeni nesil telefonu Xiaomi 13T için HyperOS güncellemesinin heyecanı yaşanmaya başladı. İşlemci ve kamera özellikleriyle adından söz ettiren telefon kısa süre önce ülkemizde raflardaki yerini aldı. Kutudan Android 13 tabanlı MIUI 14 ile çıkan telefonun ilk büyük güncellemesi görünüşe bakılırsa Android 14 tabanlı HyperOS olacak.

Xiaomi 13T İçin HyperOS güncellemesi Hazır!

13T serisi model için HyperOS 1.0 güncellemesi zaten test ediliyordu. GSM China sitesinde yer alan habere göre artık HyperOS’in ilk sürümünün Xiaomi 13T için hazır olduğu bildirildi. Avrupa’daki 13T kullanıcıları yakın zamanda HyperOS 1.0 güncellemesini alacak.

Telefon için Son dahili HyperOS yapısı OS1.0.1.0.UMFEUXM olarak tespit edildi. Bu gelişme Xiaomi 13T’nin güncellemeyi yakında alacağını gösteriyor. Güncelleme ilk olarak Avrupa bölgesinde yayınlanacak ve diğer bölgelerde yaygınlaşacak.

Güncelleme her zaman olduğu ilk olarak pilot kullanıcılara sunulacak. Herhangi bir hata testpit edilmediği takdirde tüm 13T kullanıcıları yeni arayüz sürümü ile tanışmış olacak. Xiaomi 13T ile birlikte Pro modelin de yine aynı dönemde HyperOS’la buluşması bekleniyor. Merakla beklenen güncellemeye dair yeni gelişmeler yaşandıkça aktarmayı sürdüreceğiz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu