AndroidGenelGüncel Teknoloji HaberleriGündemMobirollerXiaomi

Xiaomi 13 Çıkış Tarihi Sızdı! Yakında Geliyor!

Xiaomi’nin yeni amiral gemisi modeli Xiaomi 13 yakında karşımıza çıkacak. Bu telefon çok yakında resmi olarak Çin’de tanıtılacak.

Xiaomi’nin merakla beklenen amiral gemisi modelinin Xiaomi 13’ün Kasım ayında geleceği söyleniyordu. Ancak şimdi teknoloji devinin yeni amiral gemisinin lansmanı için belirli bir tarih belirlediği görülüyor. Bu tarih 1 Aralık olabilir. 1 Aralık tarihinde Xiaomi’nin Xiaomi 13 ile birlikte MIUI 14 arayüzünü de tanıtacağı aktarılan bilgiler arasında yer alıyor.

Hala resmi bir onay olmamasına rağmen Xiaomi 13’ün gelişi yakın. Sızıntı yapan Kartikey Singh, bilgileri doğrulamış gibi görünüyor. Twitter’da yeni Çin amiral gemisinin 1 Aralık’ta tanıtılacağını iddia ediyor. Teknoloji devinin bu alandaki geçmiş stratejisi nedeniyle, Xiaomi 13 Ultra diğer modellerden biraz daha geç piyasaya sürülecek. Şu an itibariyle tek bildiğimiz 2023’ün başında hazır olması gerektiği. En geç ilk çeyrekte. Bu nedenle yeni serinin üst düzey modelini görmek için biraz daha beklememiz gerekiyor.

MI 13 SERISIYLE BIRLIKTE PIYASAYA SÜRÜLECEK

MIUI 14

MIUI 13 ile bildiğiniz gibi kullanıcı arayüzü reklamlarının potansiyel olarak kaldırılması dışında, kullanıcı arayüzü henüz fazla ilgi görmedi. Bu nedenle yeni arayüzde çok daha fazla yenilik bizleri karşılayacak.

Xiaomi 13

Xiaomi 13 ile ilgili olarak, son zamanlarda kıt olan sızıntılar değil. Teknik özellikleriyle birlikte Eylül ayında Pro varyantı ile ilgili tam bilgi aldık. Snapdragon 8 Gen 2 işlemciden belirgin bir şekilde bahsediyor. Son olarak, Xiaomi’nin adı değiştirmeyeye ve bu seriyi Xiaomi 20’ye kadar devam ettireceğini belirtelim.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu