Güncel Teknoloji HaberleriSosyal Medya

WhatsApp sohbetlerinde yıllar sonra bir ilk! Yepyeni tasarıma kavuşuyor

WhatsApp kullanıcıları gelecekteki güncellemelerde sohbet sayfalarında yepyeni bir görünüme kavuşacak. Yeni tema seçenekleri ortaya çıktı.

WhatsApp, özellikle son yılları göz önüne aldığımızda birbirinden harika özelliklerle güncellendi. Bir dönem Telegram’ın çok gerisinde kalan mesajlaşma servisi, son büyük güncellemesini tasarım tarafında yaptı.

Geçtiğimiz haftalarda tüm WhatsApp kullanıcıları için uygulamanın tasarımı modern bir görümüne geçti. Uygulama simgelerinden renk seçeneklerine kadar her şey güncellenirken, Meta bu kez de sohbet sayfasına el atmak için kolları sıvadı.

WhatsApp sohbetlerine yeni temalar geliyor

Kullanıcılar önümüzdeki günlerde sunulacak yeni bir güncelleme ile sohbet tercihlerini istediği temaya göre uyarlayabilecek.

Tasarım odaklı olacak bu güncellemede tıpkı Telegram’da olduğu gibi 5 farklı tema arasında seçim yapılabilecek.

Wabetainfo tarafından ortaya çıkarılan ekran görüntüsünde, yukarıda da görüldüğü üzere yepyeni ve rengarenk temalar bulunacak.

Şu an için WhatsApp iOS v24.11.10.70 sürümünde keşfedilen bu değişikliğin, Android cihazlar için de yakında test sürecine girmesi bekleniyor.

Kullanıcılar 5 tema arasında seçim yaparak sohbet sayfası için yeni renkler ayarlayabilecek. Seçilen bu temalar ile uygulamaya giriş yaptığınızda tüm sohbet sayfaları yeni görünüme sahip olacak.

Son dönemde yapılan güncellemeler ile WhatsApp, kullanıcıların yeniden beğenisini kazanmaya başladı. Sohbet sayfası için yapılan bu güncellemede ise kullanıcılar daha da tatmin olacaktır diye düşünüyoruz. Zira yeşil renkten sıkılanlar için de sohbetler artık daha eğlenceli bir hal almış olacak.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu