Giyilebilir Teknoloji

Vixole V10 ile ayakkabılar da artık akıllanıyor!

Akıllı telefon, akıllı saat, akıllı kolye, akıllı bileklik, akıllı yüzük derken akıllı ürünler serisine Vixole V10 ile ayakkabılar da katılıyor. Teknoloji her an yanımızda ve kullanıcılar ürünlerinin daha özelleştirilebilir olmasını istiyor. Bunun karşılığı olarak bir KickStarter projesi olarak hayata geçen Vixole‘nin yeni ayakkabısı V10 içinde barındırdığı teknoloji ile oldukça ilginç bir şekilde karşımıza çıkıyor. Equipped OLED ekrana sahip olan bu ayakkabı ile farklı temaları kullanabilecek ve istediğiniz bir fotoğrafı ayakkabınızda gösterebileceksiniz. Topuk tarafındaki ekranı sayesinde kullanıcılarının o anki spor, ruh hali ya da dinledikleri müziğin ritmini dışarı gösterebilecek olan Vixole V10 gençler tarafından oldukça beğenilecek diye düşünüyoruz.

https://youtube.com/watch?v=wQU1u6ud-Wg

Vixole V10 Kişiliğinizi Yansıtacak!

Ayakkabının enerjiyi nasıl sağladığını merak ettiğinizden eminiz. Bu sorunu kablosuz şarj teknolojisi ile çözen Vixole, eve geldikten sonra ayakkabınızı kutu içinden çıkan kablosuz şarj pedi üzerine bırakmanız gerektiğini belirtiyor. Bir diğer merak konusunu da giderelim, evet tahmin ettiğiniz üzere ayakkabı su geçirmiyor.

Vixole V10
Vixole V10

Ayakkabının şimdilik siyah ve beyaz modelleri mevcut. Siz de arkadaşlarınız arasında farklı bir popülarite yakalamak ve tüm gözlerin üzerinizde toplanmasını istiyorsanız bu projeye destek olabilirsiniz. Ürünün fiyatı ise 218 dolar olarak belirlenmiş. Bu projenin tek başına başarılı olması oldukça zor ama bu projeyi bir üreticinin (Nike, Adidas ya da Puma) bu ürünü kendi bünyesinde satışa sunarak büyük paralar kazanabileceğini düşünüyoruz…

Apple iPhone üretimini robotlara yaptıracak

Apple iPhone Foxconn
Apple iPhone Foxconn
Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Başa dön tuşu