Güncel Teknoloji HaberleriTabletVivo

Vivo Yeni Bir Tablet Hazırlığında

Yeni bir sızıntıya göre Vivo, alt markası iQOO aracılığıyla yeni bir tablet hazırlıyor. Tablete Snapdragon 870 güç verecek.

Vivo ‘nunakıllı telefon modelleriyle öne çıkan alt markası iQOO, Pad Air adında yeni bir tablet piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Cihaz, Çin’de 3C sertifikasyon platformunda göründü. Listelemeye göre “iPA2451” model numarasını taşıyan Pad Air, 44W hızlı şarj desteğiyle geliyor.

Yeni Vivo Tablet Neler Sunuyor?

Aynı “iPA2451” model numarasına sahip iQOO Pad Air, geçtiğimiz ay Google Play destekli cihazlar listesinde yer aldı. Ancak ilginç olan, tabletin kod adını halihazırda piyasaya sürülen Vivo Pad Air ile paylaşıyor olması.

Yani Pad Air’in yeniden markalanmış bir Vivo Pad Air olma ihtimali var. Hatırlamak gerekirse Vivo Pad Air, 3:2 en boy oranına, DCI-P3 renk gamına ve 144Hz uyarlanabilir yenileme hızına sahip 11,5 inçlik 2,8K geniş bir ekran sunuyor.

Tablet, Qualcomm Snapdragon 870 işlemci tarafından destekleniyor ve 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanıyla geliyor. Pil kapasitesi ise 8500 mAh büyüklüğünde.

Vivo Pad Air, Vivo Pencil 2 kalemini destekliyor..Bağlantı söz konusu olduğunda 5 GHz’e kadar Wi-Fi, Bluetooth 5.2, NFC ve USB-C (USB 3.0) seçenekler sunuyor. Metal bir kasaya sahip olan tablet sadece 6.67 mm kalınlığında ve 530 gram ağırlığında.

iQOO Pad Air’e gelince, ayrıntılar şu anda sınırlı, ancak sertifika belgelerinde ortaya çıkış, tabletin çok yakında tanıtılacağı anlamına geliyor. Öte yandan Vivo cephesinden Pad 3 adlı yeni bir tabletin hazırlıkları da yapılıyor. Bu tabletin yılın ilk çeyreğinde tanıtılması bekleniyor.

Vivo Y100 5G Etkileyici Özellikleriyle Tanıtıldı

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu