Akıllı SaatGiyilebilir TeknolojiGüncel Teknoloji HaberleriVivo

vivo Watch GT Serisi S19 Serisi Beraberinde Tanıtılacak

Yanlış duymadınız, isim yabancı değil. vivo Watch GT serisi markanın S19 serisi telefonlarıyla birlikte tanıtılacak.

Merakla beklenen vivo S19 serisinin lansmanı çok yakında, 30 Mayıs saat 19:00’da yapılacak. Bu heyecan verici etkinlik aynı zamanda sürpriz yeni bir ürünü de tanıtacak: vivo WATCH GT serisi akıllı saatler.

vivo WATCH GT, kullanıcının tarzına uygun mavi, pembe, beyaz ve siyah renk seçenekleriyle sunulan şık kare kadran tasarımına sahip. Rahat kullanım için yumuşak kauçuk kayışa sahip. Saat, estetiğin ötesinde eSIM iletişim işlevselliği sunarak kullanıcıların hareket halindeyken bağlantıda kalmasını sağlıyor.

Daha önceki sızıntılara göre vivo Watch GT’nin 2ATM suya dayanıklı olması ve bu da onu günlük kullanıma uygun hale getirmesi bekleniyor. Ayrıca hızlı not alma için AI kısayolu, kişiselleştirme için AI saat yüzleri ve programınızı takip etmenizi sağlayacak AI akıllı hatırlatıcılar gibi akıllı özelliklerle de dolu olacak. Bluetooth modunda 21 güne varan etkileyici pil ömrü, tek şarjla haftalarca bağlantıda kalmanızı sağlar. Şık tasarımı, fonksiyonel özellikleri ve uzun pil ömrüyle vivo WATCH GT, akıllı saat pazarında şık bir seçenek gibi görünüyor. vivo S19 serisinin yanı sıra 30 Mayıs’taki resmi tanıtım için bizi takip etmeye devam edin!

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu