Akıllı SaatGiyilebilir TeknolojiGüncel Teknoloji HaberleriVivo

vivo Watch 3 EKG Edition Çin’de Duyuruldu

vivo Watch 3 EKG Edition Çin'de duyuruldu. Artık EKG de çekebilen akıllı saat yüksek ihtimalle Çin dışına çıkmayacak.

vivo, şık siyah metal kasa ve deri kayışa sahip yeni vivo Watch 3 EKG Edition akıllı saatini piyasaya sürdü. vivo X100 Ultra akıllı telefonla birlikte sunulan bu son model, artık kalp ritmi düzensizliklerini kontrol etmek için bir elektrokardiyogram (EKG) içeriyor.

Yeni EKG özelliği, kontrolleri yalnızca 30 saniyede tamamlıyor ve öncelikle atriyal fibrilasyon gibi durumları tespit etmek için tasarlandı. vivo Watch 3, EKG’nin yanı sıra kalp atış hızı ve kandaki oksijen seviyesi takibini de sunmaya devam ediyor, 100’den fazla spor modunu destekliyor ve bisiklet sürme ve uyku düzenlerini takip ediyor.

Saat, Her Zaman Açık ekrana ve aralarından seçim yapabileceğiniz 100’e kadar farklı saat yüzüne sahip 1,43 inçlik bir AMOLED panele sahip. vivo Watch 3 EKG Edition pil ömrü normal kullanımda 16 güne kadar dayanıyor ancak her zaman açık ekran ve LTE özellikleri kullanıldığında yaklaşık üç güne düşüyor. Saat, temassız ödemeler için NFC ve akıllı telefondan bağımsız olarak çalışan yerleşik bir GPS içeriyor.

vivo Watch 3’ün EKG versiyonu şu anda yalnızca Çin’de 1.499 yuan (207$) fiyatla satışa sunuluyor. Fırsat dönemi sona erdikten sonra fiyatın 1.699 yuan’a (235$) yükselmesi bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu