Akıllı TelefonAndroidAppleGenelGüncel Teknoloji HaberleriTeknolojiVideo İncelemelerVivoXiaomi

Vivo V30 iPhone 15 Pro Max ve Xiaomi 14 Ultra Karşısında

Bugün sizinle Vivo V30 iPhone 15 Pro Max ve Xiaomi 14 Ultra kamera karşılaştırması yapacağız ve gerçekten şaşıracaksınız.

Akıllı telefon pazarında en önemli alım kriterlerinden birisi olan kamera donanımı her geçen gün gelişiyor ve değişiyor. Bugün amiral gemisi telefonların kameraları çok iyi bir noktada ama orta segment ve süoer orta segment telefonlardan da beklenti bir hayli büyük. Her modeli ve her segmenti ile kamera konusunda en iddialı markalardan birisi olan Vivo ise yeni nesil orta üst segment telefonu V30 5G ile kullanıcılarına kendi fiyat segmentindeki en iyi kamera deneyimini vadediyor. İşte biz de bugün ilginç bir test yapıyoruz ve Vivo V30 iPhone 15 Pro Max ve Xiaomi 14 Ultra modellerini gündüz ve gece fotoğraf karşılaştırmalarını paylaşıyoruz.

Buradaki amacımız takdir edersiniz ki Vivo V30 5G diğer iki amiral gemisi iPhone 15 Pro Max ve Xiaomi 14 Ultra modellerinden daha iyi fotoğraf çeker demek değil; zaten temel anlamda böyle bir iddiada bulunmak mantıklı da değil ama aradaki farkı da sizlere spesifik olarak göstermek istedik. Vivo V30 5G arkasında bulunan yeni nesil flaş ışığı (Star Işığı) sayesinde gece oldukça başarılı bir performans oraya konuyor. Bununla birlikte iPhone 15 Pro Max modelinin de bir flaş ışığı güncellemesine ihtiyacı var ama bu Apple ve Tim Cook’un pekte umurunda değildir eminiz. Xiaomi 14 Ultra modelinde ise portre gece modunda flaş ışığı kullanılmıyor. Bu da ilginç bir deneyim oldu.

Dilerseniz lafı uzatmayalım ve hazırladığımız bu ilginç video karşılaştırmaya geçiş yapalım.

Vivo V30 5G inceleme! Uygun Fiyatlı X100 Pro

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0
+1
1

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu