Vivo 6 Saat Pil Ömrüne Sahip TWS Air 2 Kulaklığını Tanıttı!

Vivo bugün erken saatlerde Çin'de düzenlediği bir etkinlikle 6 saat pil ömrüne sahip yeni silikonsuz kulaklığı TWS Air 2 modelini duyurdu.

Ülkemizde faaliyet gösteren orta seviye akıllı telefon modelleriyle bilinen Vivo, bugün Çin’de bir dizi yeni ürünlerini duyurdu. Y33T ve Y78T modellerini duyuran firma, bu ürünlerinin yanında ülkemizde satışı bulunan Vivo TWS Air’in halefi TWS Air 2 modelini duyurdu. Uzun pil ömrüyle dikkat çeken silikonsuz kulaklığın gelin detaylarına göz atalım.

Vivo TWS Air 2 Modeli 14,2 mm’lik Sürücüye ve 6 Saat Pil Ömrüne Sahip

TWS Air modeli ülkemizde şu an satışta. 1399 TL’den satılan model oldukça rağbet görülüyor. Ses performansı konusunda rakiplerinin önünde olan TWS Air modeli şimdi yerini Air 2 modeline bırakacak.

Vivo TWS Air 2
Vivo TWS Air 2

Saplı bir kulak içi tasarımına sahip kulaklıkta 14,2 mm’lik bir sürücü ünitesi yerleştirilmiş. Sürükleyici ses deneyimi için 3D panoramik ses ve DeepX 3.0 stereo ses modu ile müzik zevkiniz doruklara çıkacak. Mikrofon kalitesi için yapay zekadan faydalanan Vivo, Al gürültü engelleme özelliği ile arka plan sesini absorbe edecek.

Oyun severler için MonsterSound eSports oyun modu ile gecikme 55 mm gibi düşük bir seviyeye indirilecek.

Kulaklığın en dikkat çekici özelliğinin ise 6 saatlik pil ömrü söylenebilir. Kutusuyla birlikte toplamda 30 saate kadar  kullanım sunabilecek. Hızlı şarj ile kulaklığınızın pilini çok kısa sürede doldurabileceksiniz.

Gece Mavisi ve Sabah Beyazı olarak iki renk seçeneğiyle gelen TWS Air 2’nin fiyatı henüz açıklanmadı. Ülkemizde ise kısa süre içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu