Akıllı TelefonAndroidHonor

Uygun Fiyatlı Honor Magic Vs3 Tüm Özellikleri ve Resmi Görüntüleriyle Sızdırıldı

Honor'un 12 Temmuz'daki etkinliğinde Honor Magic Vs3 adlı bir katlanabilir telefon daha tanıtılacak. Bu model daha düşük fiyatlı olacak.

Honor, 12 Temmuz tarihinde gerçekleşecek olan etkinlikte adeta gövde gösterisi yapacak. Marka, dünyanın en ince katlanabilir telefonu Honor Magic V3’ün yanında MagicPad 2 tablet ve MagicBook Art 14 dizüstü bilgisayarı duyuracak. Markanın görücüye çıkaracağı bir diğer katlanabilir telefon ise Honor Magic Vs3 olacak. Marka, duyuru öncesinde Magic Vs3 için rezervasyon almaya başladı . Cihazın resmi listesi, telefonun tasarımını, renk seçeneklerini ve depolama versiyonlarını ortaya koyuyor.

Honor Magic Vs3’ün resmi görüntüleri, Magic V3’e kıyasla farklı bir tasarıma sahip olacağını gösteriyor. Magic V3’ün üst yarısının ortasına yerleştirilmiş sekizgen bir kamera modülü var. Kahverengi, siyah, yeşil ve beyaz telefonun renk seçenekleri olacak.

Magic Vs3’ün ise sol üst köşeye konumlandırılmış dikdörtgen bir kamera modülü var. Cihazın yan tarafta parmak izi tarayıcısı ve metal bir çerçeveye sahip olduğu görülüyor. Telefon siyah, beyaz ve yeşil olmak üzere üç renkte satışa sunulacak.

Honor Magic VS3 Başlıca özellikleri

Katlanabilir telefon 256 GB, 512 GB ve 1 TB depolama seçeneklerine sahip olacak. Telefonun Snapdragon 8s Gen 3 veya 8 Gen 2 yonga setiyle gelmesi muhtemel. Bu sebeple Magic V3’ten ucuz olacak. Cihazın kamera modülüne daha yakından bakıldığında periskop telefoto kamerası olduğu ortaya çıkıyor. Ancak üçlü kamera sistemi hakkında şu an için herhangi bir bilgiye sahip değiliz. 

Son olarak Honor Magic V3’te Snapdragon 8 Gen 3‘ün yer alacağını hatırlatalım. Bu telefon 9.7mm kalınlık ile dünyanın en ince katlanabilir telefonu olacak. Üstelik telefon sadece 226 gram ağırlığında.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Başa dön tuşu