Güncel Teknoloji HaberleriMobil OyunlarOyun KonsoluPC Oyunları

Tom Clancy’s Rainbow Six Mobile Çıkış Tarihi ve Dahası

Taktiksel nişancı oyunlarının başında gelen Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, yeni mobil oyunu Rainbow Six Mobile ile çok yakında bizlerle olacak.

Ünlü Rainbow Six Siege serisinin en yeni üyesi Tom Clancy’s Rainbow Six Mobile Android cihazlara çıkıyor. Oynaması ücretsiz olacak olan birinci şahıs nişancı oyunu Rainbow Siz Mobile, stratejik çok oyunculu bir oyun olarak inşa edildi.

6 Haziran tarihinden beri kapalı beta 2.0 sürecinde olan oyunun Android ve iOs için resmi çıkış tarihi bulunmuyor. Geliştiriciler tarafından kapsamlı bir lansman düzenlenecek. Şu an belirli bir oyuncu grubu oyunu test etmek ve iyileştirmek için çaba sarfediyorlar.

Kapalı beta sürecine ‘Takım Ölüm Maçı Oyun Modu’, ‘Ustalık parkurları’ , ‘Ekipman Özelleştirme’ , ‘Görünüm Özelleştirme’ , ‘Jiroskop’ , ‘Dokunsal Geri Bildirim’ özellikleriyle çıkış yaptı.

6 hafta sonra bitecek olan ‘Kapalı Beta 2.0’ süreci sonrasında açık beta süreci başlayacak. 6 Haziran tarihinden sonra yaklaşık 20 Temmuz civarına denk gelen bu açık beta süreci ile mini sezonlar, derece modu, etkinlik tabanlı oyun modu, ek harita gibi özelliklerle çıkacak. Daha sonra da tüm dünyada kullanıma sunulacak.

Tom Clancy’s Rainbow Six Mobile özellikleri ve oynanışı

Rainbow Six Mobile, pc ve konsoldaki oyunlarındaki Saldırıya Karşı Savunma oyun modunu korumuş görünüyor. Hızlı tempolu 5’e 5 maçları, stratejik ve hızlı kararlar gerektirerek bir ekip ile işbirliği yapmalarını gerektirecek. Ayrıca oyunda her biri benzersiz yetenek ve araçlara sahip olacak.

Oyun bunların yanında üç adet klasikleşmiş harita mobil için düzenlendi. Banka , Sınır ve Clubhouse haritası.

  • Banka – Birçok küçük ila orta büyüklükte odası olan karmaşık, müstahkem bir banka.
  • Sınır – İki ülkenin sınırında, eski ve yeni binaları ve açık, yıkılabilir alanları olan izole bir karakol.
  • Clubhouse – Birden fazla katı, geniş odaları, yıkılabilir duvarları ve çok sayıda giriş noktası olan büyük bir harita.
Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Başa dön tuşu