The Witcher 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Netflix’ten The Witcher ‘ın yeni sezonu için beklenen fragman geldi. 3. sezonda ilk kısım 29 Haziran’da, ikinci kısım 27 Temmuz’da yayınlanacak.

Netflix dün söz verdiği gibi The Witcher ‘ın üçüncü sezonu için ilk tanıtım videosunu yayınlandı. Yaklaşık 3 dakika süren fragmanda Henry Cavill’e Anya Chalotra, Ciri olarak Freya Allan ve Jaskier olarak Joey Batey eşlik edecek.

3. Sezon, Henry Cavill’in Geralt olarak son sezonu olacak. Netflix, The Witcher’ın dördüncü sezonunu şimdiden hazırlamış durumda ve o noktada Geralt rolünü Liam Hemsworth devralacak.

The Witcher’ın yeni sezonun iki bölüm halinde yayınlanacağını hatırlatalım. İlk kısım 29 Haziran’da, ikincis kısım 27 Temmuz’da yayınlanacak.

Öte yandan Netflix, fantastik yapım için kısa süre önce odanızı süsleyecek dört afiş paylaştı. Afişlere buradaki haberimizden ulaşabilirsiniz.

The Witcher Hakkında;

Senaryosu Lauren Schmidt Hissrich tarafından yazılan ve Netflix‘te yayımlanan fantezi drama türündeki Amerikan yapımı internet dizisi. Andrzej Sapkowski’nin aynı adlı kitap serisine dayanan dizinin ilk sezonu 20 Aralık 2019 tarihinde yayımlanmıştır. İkinci sezonu ise 17 Aralık 2021’de yayımlanmıştır. İlk sezondaki karmaşık zaman çizgisinin ve orijinal roman serisinden sapmanın hayranlar tarafından yoğun şekilde eleştirilmesinden dolayı dizinin ikinci sezonu daha çok düz bir çizgide ilerlemektedir.

Olaylar, ilk sezonda olduğu gibi Yennefer ile Geralt ve Ciri ekseninde ilerlemektedir. Eylül 2021’de, Netflix dizinin üçüncü sezonunu onayladı. Ayrıca bir animasyon filmi olan The Witcher: Nightmare of the Wolf 23 Ağustos 2021’de Netflix platformunda yayınlandı.

Başa dön tuşu