Teletubbies Yeniden Başlıyor! Tinky-Winky, Dipsy, Laa-Laa ve Po Geri Dönüyor!

Birçoğumuzun çocukluk dizisi Teletubbies geri dönüyor. Tinky-Winky, Dipsy, Laa-Laa ve Po’yu tekrardan ekranlarda göreceğiz.

Çocukluğumuzda bizleri TV karşısına kitleyen Teletubbies aslen bir İngiliz çocuk dizisiydi. 1997’den 2001’e kadar yayınlandığı gün. Orijinal dizi 450’den fazla bölümden oluşuyordu. Şimdi 2022 yılında, eğlence akış platformları bu çocuk dizisi Teletubbies’in yeniden başlatılan bir versiyonunu masaya getirdi. Dizi, anıları geri getirmeli ve 90’lar izleyicilerini nostalji ile tekrardan buluşturacak.

90’ların sonu ve 2000’lerin başındaki Teletubbies şovunun yeniden başlatılan versiyonu artık Netflix’te mevcut. Dizi, geçen hafta 14 Kasım 2022’de OTT platformunda yayınlandı. Teletubbies’in resmi Twitter hesabı, Ekim 2022’de gösterinin yeniden başlatma sürümünü duyurdu.

Netflix’te yayınlanan dizi her yaş grubu için uygundur ancak özellikle çocuklar için yapılmıştır. Orijinal karakterler Tinky Winky, Laa Laa, Dipsy ve Po, gülen güneş bebekleriyle Teletubbies Reboot’a geri döndü. Serinin 21. yüzyılda yeniden başlatılması, bölümlerde döndürülen beş yeni güneş bebeğine sahiptir. Her bölümde ayrıca orijinal bir Tummy Tales şarkısı var.

Tituss Burgess, dizinin yeniden başlatılan versiyonunun anlatıcısıdır. Tinky Winky dizisinde, Laa Laa, Dipsy ve Po, tepelerin üzerinde ve çok uzaktalar ve vücutlarının (karın) ön tarafındaki oynat düğmesine bastıklarında, canlı aksiyon Tummy Tales canlanıyor.

Aksiyon onları aktris Julia Pulo’nun birkaç çocuğuyla orada olduğu ve baloncuklar, roketler vb. telefona cevap verme, sarılma gibi kavramlar öğretilir. Her bölümde The Sun, Noo-Noo, Teletubbies vakumu ve The Tubby Phone yer alır. Teletubbies’i Nick Kellington, Jeremiah Kage, Rebecca Hyland ve Rachelle Beinart canlandırıyor. Şu anda yayınlanan 26 bölüm var. Gösteri, öğrenip büyüdükçe Tinky Winky, Laa Laa, Dipsy ve Po’nun mucizelerle dolu maceralarını konu alıyor.

Başa dön tuşu