Tecno Phantom V2 Fold Türkiye Yolunda

TECNO markası ikinci katlanabilir telefonu için kolları sıvamış durumda. Tecno Phantom V2 Fold, IMEI veritabanında ortaya çıktı.

Fiyat / performans odaklı ürünler denince akla ilk gelen markalardan bir olan TECNO, bu yılın başında birinci nesil katlanabilir telefonuyla sahne aldı. Tecno Phantom Fold ismiyle çıkış yapan telefon, fiyat avantajını kullanarak satışa sunulduğu birçok ülkede ilgi gördü. Telefonun yaz döneminden itibaren ülkemizde de satışa sunulduğunu belirtelim. Yeni bir sızıntıya göre marka şimdi telefonun devam modeli üzerinde çalışıyor ve ilk sızıntılara göre bu katlanabilir telefon Tecno Phantom V2 Fold ismiyle çıkış yapacak.

Tecno Phantom V2 Fold Ortaya Çıktı

GSM China sitesinde yer alan habere göre Phantom V2 Fold, IMEI veri tabanında görünüyor. Kaynağa göre Tecno’nun bu modelde daha iyi bir deneyim sunması bekleniyor. Önceki nesil Tecno Phantom V Fold, Dimensity 9000+ tarafından destekleniyordu. Phantom V2 Fold, Dimensity 9300‘ü kullanabilir.

AE10 model numarasına sahip olan Katlanabilir akıllı telefonun 2024 yılının ilk çeyreğinde resmi olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ancak bu durum Tecno Mobile’ın planlarına göre değişebilir. Telefona dair ilk bilgiler bu şekilde. Önümüzdeki süreçte sertifika onay süreçleri ve benchmark testleri sayesinde katlanabilir telefon hakkında daha fazla detaya sahip olacağız.

Başa dön tuşu