Akıllı TelefonAndroidiOS

SwiftKey Klavye’de Temalar Tamamen Ücretsiz

Mobil dünyasının en iyi klavye uygulaması olarak gösterilen SwiftKey Klavye, Haziran 2014’te ücretsiz hale getirilmişti. O dönem mükemmel klavye deneyimini ücretsiz sunmaya başlayan firma kullanıcılardan tema ve tema paketleri için ücret talep etmeye başladı.

SwiftKey radikal bir adım daha gerçekleştirerek tema eklentilerini de ücretsiz hale getirdi. 1 Aralık 2016 tarihi itibariyle SwiftKey Store’da yer alan tüm temalar ve tema paketleri ücretsiz hale getirildi.

SwiftKey Klavye

SwiftKey Klavye en iyi sonraki kelime tahmini, daha akıllı otomatik düzeltme, 800’den fazla emoji ve çok daha fazlasını sunan en popüler üçüncü parti klavye kabul ediliyor. Kullanıcıların mobil yazma deneyimini baştan aşağı değiştiren klavye uygulamasını Android için buradan, iOS içinse buradan indirebilirsiniz.

>> İlginizi çekebilir; Samsung Galaxy A5 (2017) Sızdırıldı!

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.
Başa dön tuşu