Akıllı TelefoniOSMobil OyunlarOyun Haberleri

Super Mario Run rally hediyesini oyun içine sundu!

Super Mario Run geçtiğimiz günlerde 50 milyon indirmeye ulaşarak bu alanda farklı bir rekora da imza attı. Kullanıcılarına verdiği sözü tutan Nintendo oyun içi 10 toad rally biletini oyunculara sundu. Super Mario Run yapımcısı olan Nintendo, 50 milyon indirmeyi aştığını twitter hesabından duyurdu ve bu tweetinde başarıyı sağlayan bütün kullanıcılarına bedava 10 toad rally bileti vereceğini de açıkladı. Bu rally biletleri dün itibariyle kullanıcılara dağıtıldı ve bildirim olarak Nintendo bu başarıdan dolayı kullanıcılarına teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Super Mario Run

Tweette’ “50 milyon indirmeyi kutluyoruz! Bütün kullanıcılarımıza teşekkür için herkese 10 rally bileti veriyoruz. Herkesin toad rally eğlencesine doyacağını umuyoruz.” açıklamasında bulunulduğunu görüyoruz.

Super Mario Run Rekor Kırdı!

Super Mario Run 15 aralıkta iOS‘a geldi ve ilk gün 40 milyon indirmeye ulaştı. 1 hafta içindeyse 50 milyon barajını aştı. Oyun ücretsiz olarak indiriliyor; fakat birkaç seviye ücretsiz olarak oynanabiliyor. Oyunu tamamen açmak içinse 27 TL isteniyor. Ayrıca şunu da unutmayalım oyuna ek bölümler gelmeyecek. Free to Play bir oyun olmadığının özellikle altını çizmek istiyoruz. Yani 27 TL’lik ücreti sadece 1 kez veriyorsunuz. Oyun bu haliyle 27 TL eder mi bunu sizin takdirinize bırakıyoruz. Nintendo henüz kaç kişinin oyunu ücret ile aldığını açıklamadı.

Oyunu satın alanlar oyunun bitmesinin 2 saat gibi bir süre aldığını dile getiriyorlar.  Bu göz önüne alınırsa 27 TL’lik bir yatırımı 2 saat sürecek bir oyun için vermek ne kadar akıllıca olur tartışılır diye düşünüyoruz ama oyunun ücretsiz kısmını denemekten de zarar gelmez ne de olsa ücretsiz. Eğer bir Super Mario fanıysanız indirip bir kez göz atın sonra satın alıp almamak size kalmış…

>> İlginizi Çekebilir; Pokemon Go yeni canavarlarına kavuşuyor!

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Volkan Manav

Gazeteci, Teknoburada.net Kurucu / Sahibi hangi telefonu alayım sorusunun temel muhatabı. #asildora #bella #fırfır'ın babası. Müge'nin Kocası, Beşiktaşlı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu