Oyun Haberleri

Steam Yaz İndirimleri Başladı

Steam’in bize yılda iki, üç defa sunduğu bu güzellik dün akşam saat 19:45 itibariyle başladı ve 4 Temmuz’a kadar sürecek.

Steam üzerinde tonlarca bilgisayar oyunu alıp bir kısmını oynayıp bir kısmını indirmeye bile üşeneceğimiz o meşhur indirim mevsimlerinden bir tanesi daha geldi. Steam yaz indirimleri dün akşam saatlerinde başladı ve oyuncular oyun platformuna uzun bir süre erişim sıkıntısı yaşadı.

Büyük İndirimler 

Platformun yaz indirimlerinde 12.000’den fazla oyun indirime girdi. Bunların arasında Assassin’s Creed ve Grand Theft Auto gibi büyük  kitleli yapımlarda yer alıyor. Ayrıca yapacağınız alışverişler ile platformdaki yönergeleri takip ederek “yaz pikniği” kartlarını düşürüp bunlarla bu indirim için hatıra bir rozet yapmak mümkün.

İlginizi Çekebilir: Galaxy S5 Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Başladı

Üzen Gelişmeler 

Maalesef platformda yapılan indirimler eskisi gibi değil. Artık geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi flash indirimler olmuyor ya da listeye yeni oyunlar girmiyor. Yani satışların sonuna kadar şu anki ücretler geçerli olacak. Eskiden karnaval havasında geçen ve her gün heyecanlandıran indirimler artık 1-2 gün içerisinde normalleşiyor.

Samsung, Galaxy On7 2016 Modelini Hazırlıyor
galaxy on 7 - teknoburada

 

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Volkan Manav

Gazeteci, Teknoburada.net Kurucu / Sahibi hangi telefonu alayım sorusunun temel muhatabı. #asildora #bella #fırfır'ın babası. Müge'nin Kocası, Beşiktaşlı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu