Akıllı TelefonAndroidGenelSony

Sony Xperia XZ (2017) sızdırıldı!

Akıllı telefon pazarının en önemli olaylarından birisi sanırız haber sızdırmak oluyor. Üreticilerin bu durumdan rahatsız olacakları bir durum kesinlikle yok ve bizce bu sızdırmalar da üreticilerin kontrolünde oluyor. Bugün de bir sızdırma haber ile karşınızdayız. 2018 yılı sonuna kadar Xperia X serisi ile yoluna devam etme kararı alan Sony‘nin yeni telefonu Sony Xperia XZ (2017) ön paneli ile karşımıza çıktı.

Sony Xperia XZ (2017)
Sony Xperia XZ (2017)

Görsele göre yeni nesil Xperia XZ (2017) yine çerçevesiz bir şekilde karşımıza çıkacak. Bu yıl çerçevesiz telefonlar noktasında Xperia XA ve Xperia XA Ultra ile oldukça iyi işler ortaya koyan Sony‘nin yeni nesil amiral gemisinde bu tasarımı geliştirdiğini görüyoruz.

Burada en büyük soru işareti ise bu panelin AMOLED olup olmadığı ile ilgili. Biz Sony‘nin IPS tabanlı ekranlar ile yola devam edeceğini düşünüyoruz ve bu telefondan edge ekran özelliği beklememenizi öneriyoruz. Bakalım Sony bizler için ne sürprizler hazırlıyor?

Sony Xperia XA Ultra, Xperia X ile değiştiriliyor!

Sony Xperia XA Ultra, Xperia X ile değiştiriliyor!
Sony Xperia XA Ultra, Xperia X ile değiştiriliyor!
Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Volkan Manav

Gazeteci, Teknoburada.net Kurucu / Sahibi hangi telefonu alayım sorusunun temel muhatabı. #asildora #bella #fırfır'ın babası. Müge'nin Kocası, Beşiktaşlı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu