DonanımOyun HaberleriSanal GerçeklikSony

Sony PlayStation VR Türkiye Fiyatı

Sanal gerçeklik gözlükleri son dönemde hayatımızın oldukça ilginç bir parçası haline geldi. Bu noktada açıkçasını söylemek gerekirse eli en güçlü ürün Samsung Gear VR idi. Samsung‘un yeni nesil sanal gerçeklik gözlüğü bizlere oldukça iyi bir deneyim sunsa da oyun tarafında hiçbir şey vermemesi kullanıcıların farklı ürünlere kanalize olmasını sağlıyordu. Geçtiğimiz yıl duyurulan ve oldukça merakla beklediğimiz Sony PlayStation VR Türkiye Fiyatı nihayet belli oldu.

Sony PlayStation VR Türkiye Fiyatı
Sony PlayStation VR Türkiye Fiyatı

Merakla beklenen donanım 24 Ocak itibariyle ülkemizde 1699 TL‘lik fiyattan satışa sunulacak. Evet, biraz pahalı ama inanın bu deneyim bu fiyata değecektir. Apple‘ın 799 TL‘lik Bluetooth kulaklıklarını eleştiriyoruz ama böyle bir donanım için bu ücretler verilebilir. Ülkemizdeki dolar kuru, vergiler, bayi karları vs vs düşünüldüğünde zaten her şeyi pahalı aldığımız da ortadaki bir gerçek. İyi ve Hard Core bir oyuncuysanız bu donanımı mutlaka ama mutlaka almalısınız. Ürünü yakın zamanda sizler için deneyimleyecek ve görüşlerimizi aktaracağız; zira bizim de en merak ettiğimiz oyun apartlarından birisi bu.

Samsung Galaxy S8’in pilini kendisi üretecek!

Samsung Galaxy S8
Samsung Galaxy S8
Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Volkan Manav

Gazeteci, Teknoburada.net Kurucu / Sahibi hangi telefonu alayım sorusunun temel muhatabı. #asildora #bella #fırfır'ın babası. Müge'nin Kocası, Beşiktaşlı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu