GenelPlayStationSony

Sony, PlayStation Plus Abonelerine 1400 TL Değerinde Ücretsiz Oyun Veriyor!

Sony, PlayStation Plus kütüphanesine yeni oyunlar eklemeye devam ediyor. Son olarak şirket servise toplam değeri 1.400 TL’yi bulan üç yeni ücretsiz oyun ekleyeceğini ve 6 Kasım’da PS Plus kütüphanesinden kaldıracağı oyunları açıkladı. İşte PlayStation sahiplerinin kazanacağı ve kaybedeceği o oyunlar…

PlayStation Plus, Kasım Oyunları Belli Oldu!

Sony, PlayStation Plus‘ın Essential, Extra ve Deluxe aboneleri için kütüphaneye üç yeni oyun ekliyor. Söz konusu yapımlar 7 Kasım’dan itibaren indirilebilir olacak ve 4 Aralık’a kadar kütüphanede kalacak. Bu süre içerisinde eklerseniz ise sonsuza kadar (PS Plus abonesi olduğunuz sürece) sizin kütüphanenizde kalacak.

PlayStation Plus Kasım ücretsiz oyunları

  • Mafia II: Definitive Edition: PS4 – 799 TL
  • Dragon Ball: The Breakers: PS4 – 349 TL
  • Aliens Fireteam Elite: PS4 / PS5 – 259 TL

Kütüphaneden kaldırılacak oyunlar ise şu şekilde:

  • The Callisto Protocol
  • Farming Simulator 2022
  • Weird West

Peki PlayStation Plus ücretleri ne kadar? 2023 yılı Kasım ayı itibarıyla PlayStation Plus’un Türkiye’deki ücretleri aşağıdaki gibidir:

Abonelik katmanı Aylık 3 aylık Yıllık
Essential 140 TL 420 TL 1.400 TL
Extra 305 TL 915 TL 2.340 TL
Deluxe 305 TL 915 TL 2.740 TL
  • Essential abonelik katmanı, her ay ücretsiz olarak sunulan iki adet PlayStation 4 veya PlayStation 5 oyununa erişim sağlar. Ayrıca çevrimiçi çok oyunculu oyun oynama, oyun kaydedici ve sunucu desteği, PlayStation Plus Koleksiyonu ve Oyun Yardımı gibi avantajlar sunar.
  • Extra abonelik katmanı, Essential abonelik katmanına ek olarak, 400’den fazla klasik PlayStation oyununu ve PlayStation 4 ve PlayStation 5 oyunlarının indirimli fiyatlarını sunar.
  • Deluxe abonelik katmanı, Extra abonelik katmanına ek olarak, PlayStation Now’ın abonelik hizmetini içerir. Bu sayede, PlayStation 3, PlayStation 2 ve PlayStation orijinal oyunlarına çevrimiçi olarak erişebilir ve oynayabilirsiniz.
Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Oğuz Çakır

Uzun süredir çeşitli platformlarda devam eden teknoloji editörü kariyerime TeknoBurada.Net'te Yazı İşleri Müdürü olarak devam ediyorum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu