Sony LinkBuds S Tanıtıldı! Özellikler Rüya Gibi

Teknoloji devi, Sony LinkBuds S isimli yeni kulaklığını tanıtarak gündemin ilgisi oldu. İşte kulaklığın tüm özellikleri karşınızda.

Teknoloji dünyasının önde gelen isimlerinden Sony, farklı kategorideki ürünleri ile karşımıza sık sık çıkmayı ihmal etmiyor. Bu ürünlerden yenisi Sony LinkBuds S oldu. Bugün tanıtılan kablosuz kulaklık, süper özellikleriyle büyük çıkışını gerçekleştirdi. Gelin kulaklığın tüm detaylarına göz atalım.

Sony LinkBuds S Özellikleri

Sony kısa süre önce en yeni nesil amiral gemisi kulaklıkları WH-1000XM5’i duyurmuştu. Bugün ise LinkBuds S isimli yeni TWS kulaklığını duyurdu. Tasarımdan başlarsak kablosuz kulaklığın yalnızca 4.8 gram ağırlığa sahip olduğunu görüyoruz. Böylece kulaklık dünyanın en hafif TWS kulaklıkları arasında neredeyse birinci geliyor.

Daha konforlu bir tasarımla gelen kulaklık, aktif gürültü engelleme teknolojisini de bünyesinde barındırıyor. Beyaz ve siyah renk seçenekleriyle gelen kulaklık, “uzamsal ses teknolojisi” ile birlikte geliyor. Bu özellik sayesinde oyun oynarken veya müzik dinlerken sesin geldiği yöne göre iletileceği bir şekilde duyum sağlanacak. Böylece klasik stereo teknolojisi daha da üst düzeye çıkarılıyor.

Sony LinkBuds S

LinkBuds S, aktif gürültü engelleme(ANC) teknolojisi açıkken yaklaşık 6 saatlik ses çalma süresi sunabilecek. Kutusuyla birlikte 14 saat daha kullanım elde edebiliyorsunuz. Yani kutusu ve ANC ile birlikte tam gün kullanım sağlanabiliyor. 5 dakikalık kısa ve hızlı bir dolum ile 1 saatlik dinleme süresinin elde edilebileceği de bildirildi.

S serisi olmayan LinkBuds’a göre daha pahalı gelen bu yeni kulaklık, 200$ fiyat etiketi ile piyasaya sürüldü. Kablosuz kulaklığın ülkemize de giriş yapacağını düşünüyoruz. Yeni gelişmeler için takipte kalın.

Redmi Note 11T Pro Amiral Gemisi Kıvamında Olacak!

Başa dön tuşu