Akıllı TelefonAndroid GüncellemeGenelGüncel Teknoloji HaberleriSonyTeknoloji

Sony, Android 7.1.1 güncellemesini yayınladı

Mobil dünyasında güncelleme sicili en iyi üreticilerden biri olarak gösterilen Sony verdiği sözü tutarak Android 7.1.1 güncellemesi Google’dan sonra yayınlayan ilk şirket oldu. Japon üretici Xperia X ve Xperia X Performance modelleri için Android 7.1.1 Nougat güncellemesini yayınlandı. Güncelleme henüz tüm kullanıcılar için dağıtıma sunulmuş değil. Concept beta yazılım ekibi için yayınlanan güncellemenin bir iki hafta içerisinde tüm Xperia X kullanıcılarına ulaşacağını söyleyebiliriz.

Sony Android 7.1.1 güncellemesini yayınladı

38.3.A.0.41  yapı numarasına sahip  Android 7.1.1 güncellemesi kapsamında yer alan yenilik ve gelişmelerden söz edecek olursak; güncelleme ile birlikte güç butonu menüsüne yeniden başlatma seçeneğinin eklendiğini görüyoruz.

Sony

Google’ın sadece Android 7.1.1 sürüme sahip telefonlarda kullanılan resim klavyesi (klavye dışına çıkmandan fotoğraf ya da GIF gönderme) güncelleme dahilinde yer alan bir diğer önemli yenilik. Ancak söz konusu klavye sadece Google uygulamalarında kullanılabiliyor.

Daha hızlı açılan bir kamera, PlayStation 4 PS4 Remote Play desteği ve en son güvenlik yamaları güncelleme kapsamında yer alan diğer önemli gelişmeler.

 

>> İlginizi çekebilir; Samsung, 2017 model Galaxy A serisini duyurdu

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu