Akıllı TelefonAndroidGenelSamsung

Şimdi de Samsung Galaxy On8 Göründü

Orta segment pazarı kızışırken Güney Koreli üretici rakiplerinin önüne geçmek için yoğun bir mesai harcıyor. Amiral gemisi tarafında tüm üreticiler kendi ekosistemlerinde iyi ürünler ortaya koysa da ülkemizde 999 TL bandı ile 1599 TL bandı arasında yoğun bir rekabet yaşanıyor. Arenaya dönüşen bu alanda firmaların zaman zaman bırakın rakiplerini kendileri ile bile mücadele ettiğine şahit oluyoruz. Bu firmaların başında da sanırız Samsung geliyor, bir diğeri ise HuaweiSamsung geçtiğimiz yıl pazara sunduğu Galaxy On7 ile farklı bir kullanıcı kesimine hitap etmeyi başarmıştı. Bu yıl Galaxy On7 (2016) ile karşımıza çıkan üreticinin Samsung Galaxy On8 üzerinde çalıştığı ilginç bir biçimde ortaya çıktı. Hindistan‘ın en büyük online alışveriş sitelerinden biri olan Flipkart ana sayfasında yayınladığı bir metinde Galaxy On8 logosunu paylaştı ve bu da Samsung‘un yeni telefonunu ortaya çıkartmış oldu.

 flipkart

Samsung Galaxy On8‘in 2 Ekim tarihinde lansmanı yapılacağı belirtilirken telefonun 6 Ekim tarihinden itibaren başta Hindistan olmak üzere satışa sunulacağını buradan duyurmuş olalım. Galaxy On8‘in ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağını şimdilik bilmiyoruz ama orta segmentin lideri Samsung‘un ülkemize verdiği değeri çok iyi biliyoruz. Galaxy On7‘nin ülkemizde satılmasından dolayı da bu modelin ülkemiz kullanıcılarının beğenisine sunulacağını umuyoruz.

samsung-galaxy-on7-dubai

Galaxy On8 Bilinen Teknik Özellikleri ile ilgili bilinen çok fazla bir detay yok ama haberin kaynağında 5,5 inç Super AMOLED Full HD Ekran ile Samsung’un yola devam edeceği belirtiliyor…

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu