Akıllı SaatGiyilebilir TeknolojiGüncel Teknoloji HaberleriSamsung

Samsung, Yeniden Dikdörtgen Galaxy Watch Üretecek

Samsung, yeniden dikdörtgen tarzda Galaxy Watch serisi üretecek. Şirketin bunu neden yaptığı ise bilinmiyor.

2013 yılında Samsung, dikdörtgen ekranlı bir akıllı saat olan Galaxy Gear’ı üretti. Onu aynı form faktörüne sahip Gear 2 ve Gear Live takip etti, ancak o andan itibaren şirket tamamen yuvarlak akıllı saatlere odaklanmış görünüyor. Ancak bugün ortaya çıkan yeni bir rapora inanılacak olursa, bu durumun yakında değişeceği kesin.

İddiaya göre Koreli şirket bir kez daha kare veya dikdörtgen akıllı saatler üretecek ancak bu sefer elbette Galaxy Watch markalı olacak.

Raporda, bu fikrin şu anda Samsung bünyesinde “coşkuyla” değerlendirildiği ve “(kare/dikdörtgen şekle) geçişin” gerçekleşeceği üzerinde çok fazla düşünüldüğü belirtiliyor.

Ne yazık ki bilinmeyen şey, yeni dikdörtgen Galaxy Watch’un, Samsung’un yeni nesil katlanabilir cihazlarıyla birlikte Temmuz ayının başlarından ortasına kadar piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy Watch7 olup olmayacağı veya bunun yerine onu görmek için 2025’e kadar bir yıl beklememiz gerekip gerekmeyeceği.

Eğer bu gerçekten oluyorsa, yakın gelecekte bu konu hakkında çok daha fazla şey duymayı bekleyebilirsiniz, o yüzden bizi izlemeye devam edin.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu