Akıllı TelefonAndroidGenelSamsung

Samsung Hediye Yağmuru Başladı!

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi Samsung geçtiğimiz hafta Galaxy Note 7 üretimini durdurduğunu açıkladı ve bu teknoloji basınında geniş bir yankı uyandırdı. Galaxy Note 7‘nin akıbeti halen belli değil ama gelen bilgiler Samsung‘un bu noktada artık Note 7 adında bir telefonu pazara sunmayacağını ortaya koyuyor. Güney Koreli üretici Galaxy Note 7 sahiplerine Galaxy S7 edge önerdi ve bu telefona geçiş yapacak olan kullanıcılara da para iadesi yapacağını belirtti. Bu birçok kişi için pekte cazip bir teklif gibi değildi ama Samsung bununla yetinmeyip farklı hediyeler ile kullanıcıların farklı markalara geçiş yapmasını engelleme çabasına girişti. Kısacası Samsung Hediye Yağmuru başladı desek yanlış bir tabir kullanmayız diye düşünüyoruz.

Samsung Hediye Yağmuru
Samsung Hediye Yağmuru

Brezilya’da Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge alanlara Gear VR hediyesi başladı. Bunun yanında Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge alanlara ise Level U Pro kablosuz kulaklık veriliyor. Samsung bu ve buna benzer kampanyalar ile satışlarını arttırmayı amaçlarken kullanıcıların da güvenini kazanmak istiyor.

Galaxy S8 Hakkında Yeni Bilgiler Geldi

samsung
Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Volkan Manav

Gazeteci, Teknoburada.net Kurucu / Sahibi hangi telefonu alayım sorusunun temel muhatabı. #asildora #bella #fırfır'ın babası. Müge'nin Kocası, Beşiktaşlı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu