Akıllı TelefonMobil OyunlarSamsung

Samsung, Game Launcher 2.0 ile Oyun Deneyimini Artırıyor

Samsung’un mobil oyun deneyimini artırmaya yönelik geliştirdiği Game Launcher uygulaması güncellendi. 2.0 seviyesine yükseltilen uygulama ilk olarak Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerinde kullanıma sunulmuştu. Daha sonra güncelleme kapsamında ise Galaxy S6 serisi modellerde Galaxy Note 5 kullanıcılarının da yararlanabildiği uygulama halihazırda Galaxy A8 ve Galaxy C serisi telefonlarda da yer alıyor.

Game Launcher 2.0

Oyun kontrol merkezi olarak ifade edilebilecek Game Launcher’da mobil cihazınızda yer alan tüm oyunları kontrol edebilir ve oyunlara yönelik ayarlamalar gerçekleştirebilirsiniz. Oyuna başlamadan önce bildirimleri kapatabilir, ya da pilden tasarruf etmek için oyun esnasında ekran çözünürlük ayarlarını değiştirebilirsiniz. Ayrıca uygulama sayesinde oyun esnasında ekran görüntüsü ya da ekran kaydı gerçekleştirmek de mümkün.

Game Launcher

Game Launcher 2.0 ile Samsung uygulama kullanıcı arayüz tasarımını büyük oranda değiştiriyor. Uygulama artık daha basit ve kullanımı kolay bir arayüzde karşımıza çıkarken, simge ve menüler daha okunabilir hale getirilmiş.

Samsung ayrıca uygulamaya eklenen Game Discovery özelliğiyle kullanıcının oyun geçmişi ve tercihlerine göre özelleştirilmiş oyun önerileri sağlıyor. My Diary özelliği ise kullanıcıya ait oyun bilgilerini analiz edebilecek.

Galaxy Apps mağazasına giriş yaparak Game Launcher uygulamasını güncelleyebilirsiniz. Dilerseniz uygulamanın en güncel sürümüne ait APK dosyasını buradan indirebilirsiniz.

>> İlginizi çekebilir; SwiftKey Klavye’de Temalar Tamamen Ücretsiz

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Başa dön tuşu