Akıllı SaatAndroidGüncel Teknoloji HaberleriSamsung

Samsung Galaxy Watch 7 Hoş Bir Sürprizle Geliyor

Yeni bir rapora göre Samsung Galaxy Watch 7 akıllı saat serisinde Galaxy Watch 6'ya göre iki kat dahili depolama yer alacak.

Samsung, her zamanki gibi bu yılın ikinci yarısında yeni akıllı saatlerini piyasaya sürecek. Yakın zamanlı bir sızıntı, Galaxy Unpacked etkinliğinin Temmuz 2024’te, normalden birkaç hafta önce düzenleneceğini özel olarak bildirmişti. SamMobile sitesine göre Samsung yaz döneminde duyuracağı Galaxy Watch 7 serisinin tamamında değişiklikler yapmaya hazırlanıyor.

Galaxy Watch 7 üç farklı modelle gelecek

Samsung, Galaxy Watch7 serisinde bu defa üç model olacak. Ancak her akıllı saatin nasıl isimlendirileceğini henüz bilmiyoruz. Samsung ayrıca yeni çıkacak akıllı saatinin depolama alanını Galaxy Watch 6’daki 16 GB’tan Galaxy Watch 7’deki 32 GB‘a yükselterek iki katına çıkarıyor. Daha yüksek depolama alanı, uygulamaları ve saat yüzlerini yükledikten sonra bile açık havada yapılan egzersizler ve çevrimdışı müzik depolamak için daha iyi bir alan sunacak.

Samsung, Galaxy Watch 7 ile tüm model numaralarının şemasını da değiştiriyor. İlk saatin iki model numarası var: SM-L300 ve SM-L305. Bir sonraki modelin model numaraları SM-L310 ve SM-L315 iken, Galaxy Watch 7’nin en üst düzey modeli ise SM-L700 ve SM-L705 model numaralarıyla birlikte gelecek. Sonu 5 rakamı ile biten model numaraları muhtemelen hücresel bağlantı ve eSIM özelliğine sahip olacak.

Daha önceki raporlarda Galaxy Watch 7’nin Samsung’un 3nm’lik işlemcisine sahip ilk modeller olacağına yer verildi. Galaxy Watch 6’ya kıyasla %50 daha fazla enerji verimliliği sunulacağı bildiriliyor. Ayrıca akıllı saatler Wear OS ve One UI Watch‘un daha gelişmiş özelliklere sahip daha yeni bir sürümünü çalıştırabilir.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
5
+1
2
+1
0
+1
1
+1
2
+1
2
+1
2

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu