Akıllı TelefonAndroidGenelSamsung

Samsung Galaxy S8 için açıklama yaptı

Dünyanın en büyük mobil üreticisi Samsung Eylül ayından beri Galaxy Note 7‘ye tüm enerjisini harcamış durumda. Yaşanan sorunlardan sonra telefonlarını toplayan üretici henüz resmi olarak açıklamasa da Galaxy Note 7 serisini sonlandırmış görülüyor. Yenilenmiş ürünlerin de yanmasından sonra halen bunun sebebini arayan Samsung‘un resmi olarak “şu sebepten dolayı” diye bir açıklaması ile karşılaşmadık. Bu sürecin uzamasının Galaxy S8‘in satışa sunula tarihini ötelediğine dair yapılan haberler doğru mu değil mi bunu zaman içinde öğreneceğiz. Üretici müşterilerini Galaxy S7 edge‘ye yöneltmişken yeni nesil Samsung Galaxy S8 için ufak bir açıklama yapıldı.

İlginizi Çekebilir: Galaxy S8 gecikebilir mi?
Samsung Galaxy S8
Samsung Galaxy S8

Yapılan açıklamaya göre Samsung tasarım anlayışını değiştiriyor. Yani metal üzerine Gorilla Glass kaplamayı sanırız Galaxy S8’de göremeyeceğiz. Kamera tarafında da büyük bir değişim ve yenilik olacak. Çift lensli kameraya sahip olacağı belirtilen Galaxy S8’in bu noktada da mobil pazarda şimdiye kadar hiç görülmemiş bir deneyim sunacağı Güney Koreli üretici tarafından dile getiriliyor.

Her ne yapılırsa yapılsın bu noktada en önemli inovasyonun pil tarafında olması gerektiğine inanıyoruz. Samsung’un özellikle pil güvenliği ile ilgili ciddi bir çalışma yapması gerekiyor ki kullanıcılar markanın yeni nesil amiral gemisini alsın. Samsung bu süreci doğru yönetebilirse Galaxy S8 ciddi bir kazanım sağlayacaktır diye düşünüyoruz…

Galaxy J7 Prime Kutu Açılışı ve Ön İnceleme

Galaxy 7 Prime Kutu Açılışı
Galaxy 7 Prime Kutu Açılışı
Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu