Genel

Samsung Galaxy S8, 4 Yıl Sonra Bir İlke İmza Attı!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung Galaxy S8 için 4 yıl aradan sonra yeni bir güncelleme yayınladı. Yıllar sonra gelen güncelleme umutları yeşertti.

Getirdiği güncellemeler ile kullanıcılarından tam puan almaya devam eden Güney Koreli teknoloji devi Samsung sanki tüm güncellemeleri 2021 yılı için hazırlamış gibi görünüyor. Haftalardır güncelleme üzerine güncelleme yayınlayan teknoloji devi, 2021 model telefonları ile de şu sıralar teknoloji dünyasında yüksek ses getirmeye devam ediyor. Yeni amiral gemilerinin satış rakamları henüz bilinmezken oldukça güzel satışlara imza attığı biliniyor. Bir yandan telefonları piyasaya sunan diğer yandan da mevcut telefonları için güncellemeler yayınlayan şirket 4 yıl sonra Samsung Galaxy S8 için de yeni bir güncelleme yayınladığını duyurdu.

Haftalardır haberlerimizden eksik olmayan şirket telefonlarına getirdiği güncellemeler ile yakından takip edilmeye başlandı. Akıllı telefon pazarını Çinli dev Xiaomi’ye kaptıran şirket liderliği kısa sürede geri alabilmek için kolları sıvamış durumda yer alıyor. Gece gündüz demeden telefonlara güncellemeler getiren şirket, yeni bir tabletini de piyasaya sürmeye hazırlanıyor. 2021’e damga vurması beklenen Tab 8 resmi web site üzerinde sergilenmeye devam edilirken kullanıcılar da yeni tablet için geri sayıma başladı. Tablet yakında piyasadaki yerini alacak.

Samsung Galaxy S8
Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 4 Yıl Sonra Güncelleme Aldı

Dün itibari ile Android 12 beta olarak Google Pixel telefonlara gelirken şirket eski telefon modelleri için de güncellemeler yayınlamaya devam ediyor. Android 12’yi yeni amiral gemilerine de getirecek olan Güney Koreli şirket, Android 12’nin yanı sıra Android 11’i de kullanıcılarına sunuyor. Bunlara ek olarak pek çok telefon için de güvenlik yamaları yayınlanmaya devam ediliyor. Piyasaya sürüldükten yaklaşık 4 yıl sonra bir ilke imza atarak güncelleme alan telefon modeli bu güncelleme ile güvenlik açıklarını kapatıyor. Güncellemenin dosya boyutu bilinmezken sistem kararlılığını da iyileştirdiği biliniyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu