Akıllı TelefonAndroidGenelTeknoloji

Samsung Galaxy S7 edge Olympic Games Edition ile Tanışın

Samsung Batman hayranları için yaptığı telefondan sonra Samsung Galaxy S7 edge Olympic Games Edition ile Olimpiyat Ateşini yakmaya geliyor!

Dünyanın en çok telefon satan firması Samsung farklı ürünler denemekten asla gocunmayan bir yapıya sahiptir. Bu bağlamda geçen yıl Marvel için bu yılda Batman hayranları için telefon tasarlayan firma 5 – 21 Ağustos tarihleri arasında Brezilya’da yapılacak Olimpiyat Oyunları 2016 için Samsung Galaxy S7 edge Olympic Games Edition modelini duyurdu.

Samsung Galaxy S7 edge Olympic Games Edition

Telefonun en önemli özelliği ise 2016 adet üretilmesi. GER-0001, GER-0002 … ve GER-2016 seri numaraları ile pazara sunulan telefonun detayları ise oldukça güzel. Olimpiyat renklerini güç butonunda ses açma kapama butonlarında ve ahize ile parmak izi okuma sensöründe bulunduran telefonun fiyatı ise beklediğimizden daha uygun. 879€‘dan satışa sunulan Samsung Galaxy S7 edge Olympic Games Edition birçok koleksiyoncunun ilgisini çekecektir diye düşünüyoruz… Telefonun sadece Almanya, Amerika, Güney Kore, Çin ve Brezilya’da satışta olduğunu da belirtelim…

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu