Akıllı TelefonGenelSamsung

Samsung Galaxy S6 Active patladı!

Note 7‘nin patlaması sonucu kullanıcılara karşı imajı zedelenen Güney Koreli firma son yaşananlardan sonra oldukça kan kaybetmeye devam ediyor. Son zamanlarda Galaxy Note 7‘nin patlama haberi ile gündeme gelen SamsungGalaxy S6 Active‘in patlama haberi ile yeniden gündeme geldi.

Olayın mağduru Brandon Covert ve eşi gece vakti uyurken, birden bire adeta silahı andıran patlama sesiyle uykularından uyandıklarını dile getirirken; ne olup bittiğini anlamak için yatağından fırladığını belirten Brandon Covert, bir anda Samsung Galaxy S6 Active‘nin yanmaya başladığı ve bütün odayı duman kapladığını belirtti.

Galaxy S6 Active
Galaxy S6 Active

Telefonun üzerinden dört-beş santim yükselen alevlerin daha fazla yayılmasını engellemek için Brandon, cihazı çıplak elle götürerek alelacele suya tutarak oluşacak tehlikenin önüne geçtiğini belirten Brandon’un elinde ciddi yanıklar oluştuğu ortaya çıktı. Yaşanan bu acı olaydan sonra Brandon ve eşi, Güney Koreli şirkete karşı hak davası açacaklarını dile getiriyor. Bakalım, Galaxy Note 7 ile başı dertte olan Samsung bu davaya karşı neler yapacak?

Kodak Ektra efsanesi Android ile geri dönüyor

kodak-ektra
Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu