Samsung Galaxy S24 Serisinde Depolama Versiyonları Belli Oldu

Yeni bir rapora göre Samsung Galaxy S24 serisinde depolama versiyonları Ultra modelde 1TB, standart modellerde 512GB’a kadar olacak.

Samsung Galaxy S24 serisi hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. son olarak şirkete yakınlığıyla bilinen SamMobile sitesi serideki modellerin depolama versiyonlarını ortaya çıkardı.

Sitenin aktardıklarına göre Galaxy S24 Ultra’da tepe modelde bir kez daha 1 TB dahili depolama sunulacak. Galaxy S24 ve S24 Plus ise henüz bu seviyeye çıkamayacak. Bu modellerde en fazla 512 GB depolama yer alacak.

Galaxy S24 Ultra’nın ayrıca 256 GB ve 512 GB’lık versiyonlarla gelmesi bekleniyor. Standart modeller de yine 256 GB ile başlayacak. Samsung’un 128 GB’lık versiyonu ise rafa kaldırdığı gelen bilgiler arasında. Hem telefonların UFS 4.0’ı destekleyebilmesi için en az 256 GB’lık dahili depolamaya sahip olması gerekiyor.

Galaxy S24 serisiyle ilgili son gelişmeleri aktarmaya devam edelim. Serinin bu defa Exynos işlemcili versiyonu da olacak. Exynos 2400 işlemcili model muhtemelen Avrupa bölgesinde satışa sunulacak.

Diğer söylentiler arasında ayrıca Galaxy S24 ve S24+’ın düz çerçevelere sahip olacağı, Galaxy S24 Ultra’nın ise titanyum orta çerçeveye ve kenarlarda piksel bulunmayan düz bir ekrana sahip olabileceği söyleniyor. Bu durum telefonu S Pen’e daha uygun hale getirecektir.

Günün sonunda Güney Koreli teknoloji devi muhtemelen Galaxy S24 serisi için bazı tasarım değişiklikleri ve donanım yükseltmeleriyle Galaxy S hayranlarını etkilemek isteyecek. Diğer yeni gelişmelerin neler olacağı önümüzdeki süreçte gerçekleşecek sızıntılarla birlikte ortaya çıkacaktır.

Başa dön tuşu