Akıllı TelefonCep TelefonuGenelGündemSamsungTeknoloji

Samsung Galaxy S23 Ultra BMW M Sınırlı Üretim Piyasaya Sürüldü

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un amiral gemisi modeli Galaxy S23 Ultra için BMW M özel sürümünü piyasaya sürdü.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung geçtiğimiz günlerde amiral gemisi Galaxy S23 serisini tanıttı. Önceki modeline bakılarak çeşitli iyileştirmeler getirdi. Şimdi ise serinin amiral gemisi modeline lansman sonrasında her yıl akıllı telefonunun, akıllı saatinin ve kablosuz kulaklıklarının özel bir sürümünü piyasaya sürüyor. Samsung bu etkinliğine devam ederek Güney Kore pazarında Galaxy S23 Ultra’nın BMW M Sınırlı Üretim sürümünü tanıttı. Sınırlı üretim akıllı telefon piyasaya sürülecek olan normal modeline bakılarak tasarım açısından görünümünde ve hissiyatında bazı değişiklikler ile geliyor. Ayrıca bazı ekstra özelleştirmeler telefonun fiyatına ekleniyor bu durum da zaten pahalı olan telefonu daha da pahalı hale getiriyor.

Samsung Galaxy S23 Ultra BMW M

Samsung Galaxy S23 Ultra BMW M Sınırlı Üretim, Güney Kore pazarında yaklaşık 1.300 Dolar (~24.481 Türk Lirası) fiyat etiketi ile piyasaya sürüldü. İlk bakıldığında Türkiye piyasayına göre uygun gibi gözükse de bu fiyatın üzerine neredeyse 18.000 ila 20.000 Türk Lirası arasında KDV ve yasal ücretler ekleniyor. Ama böyle bir derdinizin olmasına gerek yok çünkü sınırlı üretim modelin Türkiye piyasasına gelme durumu çok ama çok zor. Samsung sınırlı üretim telefonu sadece 1000 adet üretti ve 13 Şubat tarihine kadar satın alınabileceğini açıkladı. Ayrıca sınırlı sürüm de sadece 12 GB Ram ve 512 GB Dahili depolama seçeneği bulunacak.

İlginizi Çekebilir: Galaxy A34 5G Yakında Piyasaya Sürülebilir

Piyasada bulunan model ile BMW M sürümü arasında donanım yönünden hiçbir fark bulunmuyor. Samsung sadece tasarım açısından bazı değişikliklerde bulunca ve telefonu biraz daha güzel bir görünüme kavuşturdu. Sınırlı üretim Galaxy S23 Ultra BMW odaklı kutusu ile birlikte geliyor. Ayrıca kutusunun dışında birçok hediye ile geliyor. Hediyeler arasında minyatür hava kompresörü, analog saat, güneş gözlüğü tutucu, poster, albüm, anahtarlık ve metal “We Are M” amblemi bulunuyor. Tüm bu hediyelere ek olarakta bazı şanslı müşteriler için BMW Sürüş Merkezi için Başlangıç Paketi Kuponu veriyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu