AndroidAndroid GüncellemeGüncel Teknoloji HaberleriSamsung

Samsung Galaxy S23 Serisi İçin Ağustos Güncellemesi Başladı

Samsung, amiral gemisi telefonları Galaxy S23, Galaxy S23 Plus ve Galaxy S23 Ultra için en son güvenlik güncellemesini dağıtmaya başladı.

Samsung, ağustos ayı güvenlik güncellemesini geçtiğimiz gün itibariyle ilk olarak Galaxy S20 FE modeli için başlattı. Güncelleme dağıtımı noktasında Android ekosisteminde rakipsiz olan Samsung, şimdi güncellemeyi daha fazla modelle buluşturuyor. SamMobile sitesinde yer alan bir habere göre Samsung Galaxy S23 serisi modeller, Ağustos 2023 güvenlik düzeltme ekinin yer aldığı son güncellemesi almaya başladı. Herhangi yeni bir özellik içermeyen güncelleme, telefonun güvenliğini artırırken, yazılımı daha kararlı bir hale getiriyor.

Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra modelleri için dağıtıma sunulan güncelleme, S91xBXXU3AWGJ sürüm numarasını taşıyor. Güncellemenin değişiklik günlüğü yalnızca güvenilirlik ve kararlılık iyileştirmelerinden bahsetmekte.

Güncelleme şu anda yalnızca Tayland’da kullanıma sunuluyor. Samsung’un bu güncellemeyi kısa süre içerisinde diğer bölgelere de yayacağını söyleyebiliriz. Galaxy S23 serisi modellerden birini kullanıyorsanız Ayarlar menüsünden güncelleme sorgulatmayı unutmayın.

Öte yandan Samsung, Galaxy S23 serisi için Android 14 beta sürümünü çok yakında başlatacak. Kısa süre içerisinde başlayacak beta programı güncel katlanabilir telefonları ve Galaxy A54 / A34 içinde ilerleyen haftalarda geçirli olacak.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu