Akıllı TelefonAndroidAndroid GüncellemeCep TelefonuGenelGoogleGüncel Teknoloji HaberleriKameraMobirollerSamsungTeknoloji

Samsung Galaxy S20 serisi tasarımı bu video ile netleşti!!!

 Tanıtımına günler kala Galaxy S20 ile ilgili her şey  netleşmiş durumda. Bugün sızdırılan video cihaz ile ilgili bütün detayları ortaya çıkarıyor.

Samsungun yeni telefonu Galaxy S20’yi tanıtmasına artık sayılı günler kaldı. Cihaz ile ilgili sızıntıları ve görüntüleri daha önce sizler için paylaşmıştık. Etkinliğe sayılı günler kala ise bu modeller hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 865 yonga setinden alacak olan bu modeller 12 GB RAM ile gelecek.

Cihazın tanıtımına günler kala yeni bir video ortaya çıktı. Bu video cihaz ile ilgili olan her şeyi detaylı bir şekilde gösteriyor.  Telefonun ön tarafı Note 10 serisi gibi olacak. Ön kamera için tek bir nokta kullanacak olan Samsung, 2020‘nin en iyi ekranı ile karşımıza çıkacak. Telefonun arka bölümünde ise modellere göre değişen kamera kurulumları yer alacak. Baz modelde üçlü, Plus modelinde dörtlü ve Ultra modelinde 108 Megapiksel sensörlü yine dörtlü kamera kurulumu yer alacak. Cihaz için üretilen kılıflarda videoya baktığımız zaman birbirleriyle eşleşmekte.

Video da üç cihazında boyutları detaylı olarak gösteriliyor. Normal Galaxy S20 modeli, S20 Plus ve S20 Ultra’nın sırasıyla 6 inç ve 6,9 ​​inç boyuta sahip. Video ayrıca üç cihazın da ses seviyesi düğmesinin ve güç düğmesinin her zamanki gibi sağ tarafta bulunduğunu gösteriyor. İlginç olan şu ki, bu sefer Bixby düğmesi yok. Aslında iyi bir haber bu.

Cihazının tasarımı ve özellikleri ilgili yorumlarınızı aşağıda belirtebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu