Akıllı TelefonAndroidGenelSamsung

Samsung Galaxy C9 ile Ortalığı Karıştıracak!

Samsung orta segement pazarında pastanın en büyük diliminin sahibi ve hem bu payını korumak isterken hem de rakiplerinden daha fazla paya da sahip olmak istiyor. Geçtiğimiz yıl pazara sunulan A serisi ve J serisi ile büyük bir popülarite yakalayan Güney Koreli firma bu yıl da hem A serisini hem de J serisini güncelleyerek yoluna devam etti. Tizen işletim sistemine sahip Z1 ve bu yıl pazara sunduğu yeni nesil Z2 ile de farklı bir kullanıcı kesimine hitap eden Samsung orta üst segment olarak adlandırdığımız pazar için de C serisini duyurmuştu. Birçok kişinin geçtiğimiz yılın amiral gemilerini almak yerine yeni telefon alma isteği aslında bu segmentin ruhunu da yansıtmış oluyor. Uzun zamandır Samsung Galaxy C9 ile ilgili haberleri sizlerle paylaşıyoruz. Galaxy C9 Antutu benchmark kriter testinde özellikleri ile ortaya çıktı.

galaxy-c9-antutu-teknoburada-net

Samsung Galaxy C9 Teknik Özellikler

Bu ekran görüntüsüne göre telefonun Snapdragon 652 yonga setine ve 64 GB Hafızaya sahip olduğu doğrulanıyor ama yeni bir bilgi telefonun 6 GB RAM gücüne sahip olduğunu öğreniyoruz. Bu da Samsung için bir ilk oluyor. En tepe modeller halen 4 GB RAM kullanırken orta segment bir telefona 6 GB RAM koymanın nasıl bir satış startejisi olduğunu tam olarak anlamış değiliz. Galaxy C9‘un 1920x1080p Full HD 5,7 inç ekran boyutunda ve Android 6.0.1 işletim sistemi ile karşımıza çıkacağını belirtelim. Telefonun hem önünde hem de arkasında 16 megapiksel kamera sensörü bulunacak. Bakalım yeni nesil Galaxy C9 bize neler sunacak?

Samsung Galaxy C9 Geekbench 3

galaxy-c9-geekbench-3-teknoburada-net

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Volkan Manav

Gazeteci, Teknoburada.net Kurucu / Sahibi hangi telefonu alayım sorusunun temel muhatabı. #asildora #bella #fırfır'ın babası. Müge'nin Kocası, Beşiktaşlı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu