Akıllı TelefonAndroidGüncel Teknoloji HaberleriSamsung

Samsung Galaxy A54 Şimdi Bir Güncelleme Daha Alıyor

Samsung Galaxy A54 ardı ardına güncelleme almayı sürdürüyor. Orta segment telefon, One UI 6.1'in ardından şimdi mayıs güncellemesini aldı.

Samsung, Galaxy A54 için bir güncelleme daha dağıtıma sundu. Galaxy A54’ün Mayıs 2024 güvenlik güncellemesinin kapsamını şimdi Avrupa’ya genişletti. Hatırlarsanız güncelleme, One UI 6.1 güncellemesinden bir hafta sonra, ABD’deki Galaxy A54 modellerine sunuldu. Avrupa ile birlikte Galaxy A54 birçok ülkede en güncel güvenlik düzeltmelerine sahip olacak. 

Samsung Galaxy A54 İçin Yeni Güncelleme

Galaxy A54 için dağıtıma sunulan yeni yazılım güncellemesi, A546BXXS8CXE2 sürümüyle birlikte geliyor. Avusturya, Hırvatistan, Fransa, İrlanda, İtalya, Polonya, Portekiz, Sırbistan, Slovenya, İsviçre, Çek Cumhuriyeti ve Birleşik Krallık dahil olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde mevcut durumda. Yeni yazılım geçen ay keşfedilen düzinelerce güvenlik açığını gideriyor. 

Galaxy A54 sahibiyseniz ve Avrupa’da yaşıyorsanız yeni güncellemeyi cihazınızdan kontrol edebilirsiniz. Bunu yapmak için telefonunuzdaki Ayarlar uygulamasını açın, Yazılım güncelleme bölümünü bulmak için aşağı kaydırın ve İndir ve yükle’ye dokunun.

Samsung, Galaxy A54’ü geçen yılın başında Android 13 tabanlı One UI 5.0 ile piyasaya sürmüştü. Orta sınıf telefon, geçen yılın sonlarında Android 14 tabanlı One UI 6.0 güncellemesini ve birkaç gün önce de One UI 6.1 güncellemesini almışdı. Telefon gelecekte üç Android işletim sistemi güncellemesi daha ve sonrasıda bir yıl daha güvenlik güncellemesi alacak.

Türkiye fiyatı şu sıralar 14.000 TL seviyesine kadar gerilen Samsung Galaxy A54, geride bıraktığımız yılın en çok satan telefonlarından biri oldu.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
21
+1
2
+1
2
+1
2
+1
4
+1
4
+1
4

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu