Akıllı TelefonAndroidGenelTeknoloji

Samsung Değişim Cihazı Hangi Model Olacak?

Samsung bugün yaptığı bir açıklama ile kullanıcılarından Galaxy Note 7‘leri resmi olarak geri nasıl alacaklarını ve süreci duyurdu. Türkiye’de ilk kez bizim duyurduğumuz bu haberin detaylarını aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Samsung Türkiye Açıkladı: Galaxy Note 7 Nasıl İade Edilecek?

Samsung Türkiye, geri alacağı telefonlarda sonra değişim isteyen kullanıcıların mağdur olmaması adına yeni bir Değişim Cihazı vereceğini duyurdu. Bu sanırız Samsung‘un verdiği en doğru karar oluyor. Zira birçok kullanıcı zaten markayı ve telefonu sevdiği için Galaxy Note 7 sahibi olmak istemişti ve başka markayı da tercih etmemişti. Telefonunu geri iade etmeyi düşünen birçok kişinin “YenilenmişGalaxy Note 7‘leri bu sayede bekleyeceğini düşünüyoruz.

Note-5--left-Note-7--right

Peki Açıklamada Bahsedilen Değişim Cihazı Ne Olacak?

Bu noktada kullanıcılarını mağdur etmek istemeyen Samsung‘un bizim aldığımız duyumlara göre Değişim Talep Eden Galaxy Note 7 Sahiplerine kutulu bir şekilde Galaxy Note 5 vereceğini gösteriyor. Bu henüz resmi bir duyuru değil ama Note 7‘lerini değiştirmek ve “YenilenmişNote 7′leri beklemek isteyen kullanıcıların Ekim ayı ortasına kadar Samsung Türkiye tarafından verilen Galaxy Note 5 kullanabileceklerini düşünüyoruz.

Bu konuda resmi bir açıklama gelirse sizlerle yine paylaşacağız ama Güney Koreli teknoloji devi Ekim ayının ortasında ülkemize satışa sunulması öngörülen iPhone 7‘den daha önce “YenilenmişGalaxy Note 7‘leri tekrar ülkemiz pazarına sunacak gibi görünüyor…

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu