Akıllı TelefonAsusGüncel Teknoloji HaberleriOyun KonsoluTeknoloji

Asus Rog Ally X Fiyatı ve Özellikleri Sızdırıldı: Rog Ally’den Pahalı Olacak

Asus'un 2 Haziran'da tanıtacağı yeni el oyun konsolu Rog Ally X, fiyatı ve özellikleri sızdırıldı. Selefinden farkı ne?

El oyun konsolunda güçlü bir yer edinmek isteyen Asus, geçtiğimiz yıl tanıttı Rog Ally modelinin halefini 2 Haziran’da çıkartacağını duyurmuştu. X üzerinden bir kişi, Rog Ally X modelinin özellikleri ve fiyatıyla ilgili ipuçları verdi. İşte o detaylar…

 ROG Ally X Temel Özellikleri ve Fiyatı

Şaşırtıcı bir şekilde Ally X modeli, selefinin teknik özelliklerini koruyacak. İşlemci olarak Ryzen Z1 Extreme ile gelmesi beklenen Rog Ally X’te 120 Hz yenileme hızına sahip 7 inç Full HD (1920 x 1080) ekran bulunacak. Peki Asus Rog Ally X’in ilk modelden farkı ne olacak?

En büyük değişim kuşkusuz 512 GB olan depolama alanı iki katına çıkarak 1 TB olacak. Ayrıca pilin de bir miktar büyümesi olarak belirtiliyor. Geçtiğimiz haftalarda Asus Kıdemli Başkan Yardımcısı Shawn Yen, ayrıntılara girmeden Ally X’in pil ömründe önemli bir iyileşmenin olacağını ima etmişti. Depolama alanının büyümesi ve daha fazla oyun depolamak, daha uzun süren oyun oynamanızı sağlayabilir. Bu sebeple daha büyük pil mantıklı duruyor. Ayrıca konsolun siyah rengi de piyasaya sürülecek.

Geçtiğimiz yıl tanıtılan Rog Ally Extreme modeli, 699 dolar fiyat etiketine sahipti. 2 Haziran’da tanıtılacak Rog Ally X modelinin 100 dolar artışla 799 dolar ile piyasaya çıkması bekleniyor. Tüm bunların detayları için 2 Haziran’ı beklemeliyiz.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu