Güncel Teknoloji HaberleriRoborockTeknoloji

Roborock S8 MaxV Ultra Satışa Sunuldu! Bir Süpürgerden Fazlası

Robot süpürgenin gelebileceği en son nokta olan Roborock S8 MaxV Ultra Türkiye pazarında satışa sunuldu. Fiyata inanamayacaksınız...

Dünyanın en büyük robot süpürge üreticilerinden birisi olan ve 2023 yılı içinde en fazla ciro yapan Roborock firması yeni bombası Roborock S8 MaxV Ultra ile karşımızda. Bu ürün için bir robot süpürge demek oldukça zor zira hem teknik detayları hem de genel özellikleri ile muhteşem bir performans ortaya konuluyor ama baştan söyleyelim; fiyat da aynı oranda inanılmaz.

Robot süpürgenin en büyük özelliği ise 10.000 Pascal HyperForce gücündeki emişi. Zira aynı boyuttaki birçok ürün 5.000 Pascal değere çıkabilirken burada tam 2 katı bir emiş gücü veriliyor. Roborock tarafından geliştirilen ve özellikle köşelerdeki tozları tamamen içine çekmeye yarayan yeni nesil FlexiArm Design adı verilen döner fırça ise işinizi oldukça kolaylaştırıyor.

Yeni nesil DuoRoller Rise adı verilen ana fırça ise özellikle kedi ve köpek sahiplerinin sorunu olan kıl – tüy toplanmasının da önüne geçiyor. Bunlara ilaveten VibraRise 3.0 Paspaslama Sistemi sayesinde halılar paspaslanmazken sert zeminler paspaslanıyor ve bu paspaslar stand içinde temizlenerek kurutulma işlemini kendisi yapabiliyor. Robot süpürge süpürdüğü tüm pisliği de sizin müdahaleniz olmadan direkt olarak ana standın içindeki toz torbasına topluyor. Bu arada bu robot süpüge ile sesli iletişim de kurabiliyorsunuz ama sanırız sadece İngilizce olarak.

Roborock S8 MaxV Ultra
Roborock S8 MaxV Ultra

S8 MaxV Ultra, DirTect adı verilen teknolojisi ile de kirliliği ve tozu algılarayarak buna göre emiş gücünü arttırıp azaltırken paspas yapma hızını ve su verme indeksini de kendisi standardize ediyor. Özellikle evinde kedi köpek bulunduran kişilerin hoşuna gidecek inanılmaz bir özellik bulunuyor. Reactive AI 2.0 Engel Tanıma sistemi, gece-gündüz fark etmeksizin ev içindeki 73 farklı nesneyi ve evcil hayvanları sensörlerle tanıyabiliyor. Evcil hayvanları tespit ettiğinde, ana fırçalarını durdurarak onlardan uzaklaşıyor. Bu da sosyal medyada gördüğümüz robot süpürgelerin köpeklerin kuyruğunu sıkıştırma sorununa da kesin çözüm yaratıyor.

Bir robot süpüregeden çok daha fazlasını sunan Roborock S8 MaxV Ultra Türkiye fiyatını merak ediyorsanız buradaki linke tıklayarak ürüne gidebilirsiniz. Satın almak isterseniz de yine aynı linkten ürünü satın alabilirsiniz ama ürün gerçekten de çok pahalı ve sanırız şu anda Türkiye’deki en pahalı robot süpürge olabilir…

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Başa dön tuşu